यो चिसो बनाउन बिना चिमचुर्री को स्वाद संग आफ्नो स्टेक मौसम को लागि एक राम्रो तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 चम्मचको समुद्र नुन
- 1 tablespoon oregano
- 1 tablespoon paprika
- 1 चम्मच प्याज (granulated)
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1 चम्मच तुलसी
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा मिश्रण मिश्रण र अहिले प्रयोग गर्नुहोस्। तैयारी पछि 6 महिना सम्म ठुलो, सुक्खा स्थानमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारण मिश्रण।
- यदि तपाईं गीला रगडमा यो मिश्रण प्रयोग गर्न रुचि राख्नुहुन्छ भने, दुई लम्बहरु र 1/4 प्याला तेलको रससँग मिसाएर मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 54 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10,478 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |