यदि यो पहिले नै राम्रो छ भने, किन ग्यास संग?
यस्तो कुनै पनि नुस्खामा सोच्ने विचार हो जुन तपाइँलाई मनपराउने तरिका हो; र यो एक क्लासिक कजुन संस्करण हो, जस्तै कि दादी बनाउन को लागी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 मध्यम रस्सेट (आइडाहो) आलु (लगभग 2 पाउन्ड) * खुट्टा वा अनपिल
- पकाउने आलुको लागि 1 चम्मच नमक
- 1 कप मेयोनेज
- 1 कप कटाई कोटरी
- 3/4 कटा प्याज
- 1/2 कप कटा ताजा घुमाव अजय
- 3 कटा कडा पकाएको अण्डा
- 1 1/2 चम्मच ब्राउन सरसफाई (काजुन वा क्रियोल)
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच सेतो मिर्च
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलुलाई 30-40 मिनेटको निविदासम्म उबलते, नमकीन पानीमा पकाउनुहोस्। निकास, ठुलो, टुक्रा, र ठूलो कटोरामा राख्नुहोस्।
- बाँकी सामग्रीहरूलाई कटोरामा आलुमा थप्नुहोस्, र धीरे तर राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
सुझाव: दुई दिन अगाडी बनाइयो र फ्रिजमा राखिएको हुन सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 420 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 120 मिलीग्राम |
| सोडियम | 904 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |