यो सरलोन बर्गर सूप एक सजिलो र स्वादिष्ट पारिवारिक पसंदीदा छ, र ढिलो कुकरले यसलाई पकाउनको लागि एउटा तातो बनाउँछ। तपाईं बर्गर आफैलाई नुस्खाको लागि बनाउनुहुन्छ, वा यो दुबईमा अझ सजिलो बनाउनका लागि दुबारा जमे भएका बर्गर पट्टियाहरू किन्न सक्नुहुन्छ।
बर्गरहरू ग्रील्ड वा त्रिएका छन् र त्यसपछि टुक्राहरू काट्छन् र सूपमा थपियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1 1/2 कप
- नियमित बीफ भाइरस
- 1 गर्न सक्छन् / 10 1/2 औंस बीफ श्वेत (संघनगर)
- 1 गर्न सक्छन् / 14.5 औंस टमाटर (diced)
- 3/4 कप गाजर (काटा कटाई)
- 1 कप प्याज (
- कटाई )
- 1/2 देखि 1 कप अजवाइन (पतला कटाई)
- 1/1 देखि 1/2 कप आलु (ठूलो र सानो क्यूब मा कटौती)
- 1/4 चम्मच कालो मरिच (ताजा तातो)
- 2 चम्मच तेल (आवश्यक अनुसार)
- 2 देखि 3 दुबारा बर्गर (पिटाइमा फ्रिज गरिएको बर्गर यसका लागि सजिलो छ)
- 1 चम्मच अजल (ताजा कटाई)
- वैकल्पिक: 1/4 कप फ्रोजन मक्का
- वैकल्पिक: 1/4 कप फ्रोजन मटर
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रोकोपट्टिमा, टमाटर, कटा गाजर, प्याज, अजमेर, र आलु सँग बोसोको भाँडा र कचौराको भाँडा मिलाउनुहोस्। सानो मिर्च थप्नुहोस्। आवरण र उच्च 3 घण्टासम्म पकाउनुहोस्, जबसम्म सब्जहरू निविदा हुँदैन।
- बर्गरहरू एक ग्रिल पैनमा कुकुर वा ग्याँस ग्रिलमा कुकिलो वा ब्रोलर भित्र, प्यान वा ब्रोलर रैकमा सानो तेल प्रयोग गरेर।
- पकाइएको बर्गरहरू साना टुक्राहरूमा काट्नुहोस् र सूप थप गर्नुहोस्। यदि प्रयोग गरेर मटर र मक जोड्नुहोस्। LOW मा कुकुरको बारेमा लगभग 2 घण्टा लामो।
सुझावहरू
- खाना पकाउनु अघि बर्गर ग्रिलको साथ बर्गर सिजन।
यो पनि हेर्नुहोस्
सजिलो टाको सूप ग्राउण्ड बीफ संग
चीजबर्गर सूप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 234 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 536 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 10 जी |