बारम्बार सेम हलचल, र निष्ठाको लागि जाँच गर्नुहोस्। त्यहाँ धेरै कारकहरू छन् जुन धेरै वा कम समयमा सेम निविदा बनाउन सक्छ, त्यसैले केही घण्टा पछि समयमै जाँच गर्नुहोस्। यो सेम स्टिक वा हट कुकुरहरूसँग स्वादिष्ट हुन्छन् वा तिनीहरूलाई तपाईंको पिकनिक वा खाना बनाउने। ढोकाको लागि पनि धेरै!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड सूखा नौसेना सेम
- 4 मोटी स्लाइस बेकन, diced, या लगभग 4 देखि 5 औंस
- 1 कप सहज कटा प्याज
- 4 चम्मच गुलाब
- 1/3 कप प्याला भूरा शर्करा
- 1 स्क्यान चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड सरसफाई
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- शीत दौडने पानीको बीचमा नेवी सेमलाई कुल्ला गर्नुहोस्। कुनै पनि विकृत बीन्स र कुनै सानो सानो ढुङ्गा छान्नुहोस् जुन तपाईंले फेला पार्न सक्नुहुनेछ।
- 8 सेन्टिमिटर पानीबाट सेमहरू ढाल्नुहोस्; रातभर रातो रमाइलो गरौं। सेमलाई फोडा ल्याउनुहोस्; गर्मीबाट हटाउनुहोस्। एक कटोरा मा एक रंगीन को प्रयोग गरेर, कटोरा मा तरल पदार्थ नाली। छुट्याइएको।
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- 3 देखि 4 लेअरहरूमा सेम, प्याज र diced बेकन लाई 3- देखि 4-क्वार्ट कवर क्यासेरोल वा बियर बान्जमा राख्छ।
- सानो कटोरा वा ठूलो मापन कपमा, गर्म खाना पकाउने तरल 1 कपको माप। गुलाब, खैरो शर्करा, नमक, सरसफाइ र काली मिर्च थप्नुहोस्। मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- फलफूलमा तरल र धब्बे मिश्रण गर्नुहोस्। पर्याप्त सेम बियर पकाउने तरल थप्नुहोस् जुन सेमहरूलाई आवरण गर्न।
- फलफूल र सेमहरू लगभग 4 देखि 5 घण्टापछि, वा निलम्बन नगर्न, कहिलेकाहीँ सँधै जोडेर थप तरल थप्न आवश्यक छ। यदि सेम रानी छ भने, ढक्कन हटाउनुहोस् र 10 देखि 15 मिनेटसम्म पाक राख्नुहोस्।
बेक्ड बीन्सका लागि थप व्यञ्जनहरू
मसालेदार सोजी संग घर मा बना बारबेकित बकर बीन्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 274 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 338 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 54 जी |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 13 g |