यो एक खरानी पसल भुनाको लागि ठूलो सिजनको मसला छ। काली मिर्च र दालचीनी संकेतको संयोजन यो लगभग एक मिठाई अझै मसालेदार स्वाद दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) नमक (समुद्र वा मोटे नमक)
- 2 चम्मच मिर्च (ताजा, जमीन कालो)
- 2 चम्मच (10 एमएल) प्याज पाउडर
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) थिम (सूखे)
- 1 चम्मच (5 एमएल) दालचीनी पाउडर
- 1 चम्मच (5 एमएल) लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच (15 एमएल) काली मिर्च (सेतो)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एउटा सानो कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। सबै प्राइम रिब ओभरमा रगत मिश्रण लागू गर्नुहोस् र निर्देशित रूपमा पकाउनुहोस्।
2. यदि समय अगाडी बढ्नुहुन्छ भने, उज्यालो कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्, ठुलो, गाढा ठाउँमा। यो मल 6 महिना सम्म राम्रो रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 15 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5,234 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |