एक पाठकले यस स्वादिष्ट नुस्खालाई चिन्तामा पार्ने परम्परागत अस्ट्रेलियन विधिको लागि पेश गर्यो। बस कुनै पनि अवसरको लागि बिल्कुल सरल र सही। ग्रिल तरकारीहरू वा तपाईंको मनपर्ने साइड व्यंजनहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल मक्खन (पिघलिएको)
- 1/4 कप / 60 एमएल जैतून का तेल
- 1/4 कप / 60 एमएल
- ताजा जडी बूटियों (अजवा, थाइ, र सिलेंटोरो, मिनी)
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर नींबू रस (ताजा)
- 3 ठूलो लसुन लौह (कुचल)
- 1 चम्मच / 15 एमएल willot (मिनी)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- 1 1/2 पाउन्ड / 700 किग्रा ठूलो चिंराट (खुर्सानीहरूसँग जोडिएको, र deveined)
- गार्निश: पातलो पातहरू
- गार्निश: लेमन स्लाइसहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो कटोरामा पहिलो 8 अवयवहरू जोड्नुहोस्। चिन्तामा मिक्स गर्नुहोस्। 15 मिनेट वा फ्रिजमा 30 मिनेटमा कोठाको कोठामा माराउनुहोस्।
2. मध्यम गर्म कोइलहरू संग बारबेक्यू तयार पार्नुहोस्। थ्रेड चिन्ता संकीर्ण स्वरहरूमा। ओपेरा (र गुलाबी र टच गर्न फर्म) सम्मसम्म ग्रिल, लगभग 2 मिनेट प्रति छेउमा।
3. पालक संग लाइन को पट्टा। प्लेटरमा स्किभहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। नींबू संग गार्निश र सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 1131 |
| कुल मोटा | 1,769 जी |
| पागलिएको बोसो | 521 g |
| असंतृप्त फैट | 374 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 350,061 मिलीग्राम |
| सोडियम | 925,839 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1,518 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 40,918 g |