यो सामन एशियाई शैली को मिश्रण मा खाईएको छ बस पर्याप्त मसाले र गर्मी संग एक सानो किक दिन को लागि। कुनै पनि अवसरको लागि सही र एक स्वस्थ छनौट को मसाज गर्न उत्तम तरिका। ग्रील्ड सब्ज, खैरो चावल, वा क्विनोको साथ सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 6-औंस सामन स्टिक (वा फिलेट)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1/4 कप / 60 एमएल
- मूंगफली तेल (प्रतिस्थापनको रूपमा सब्जी तेल प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 चम्मच / 30 एमएल सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- balsamic सिरका
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर हरा प्याज (कटाई)
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर सिम्बल मिर्च पेस्ट (वा 1 चम्मच / 5 एमएल मिर्च फ्लेक्स)
- 2 चम्मच / 10 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 1-2 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल grated अदरक
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर तिल तेल
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1। सानो कटोरामा अन्नपूर्ण तत्वहरू मिलाउनुहोस् जबसम्म शकर र नुन भंग भयो। एक ठूलो resealable थल (वा दुई, यदि आवश्यक भएमा) सामन प्लेस गर्नुहोस्। माथिल्लो खाडीको मिश्रण माथि माथि राख्नुहोस्, पक्का निश्चित माछा राम्रो लेपित हुन्छ। सबै हावा थलो र सीलबाट बल दिनुहोस्। फ्रिजमा राख्नुहोस् 1 घण्टाको लागि खरिद गर्नुहोस्।
2. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। माछा चट्टान गर्नु अघि राम्रो तरिकाले ग्रिल कोट को तेल सुनिश्चित गर्नुहोस्। यो खानाले खाना पकाउने प्रक्रियाको समयमा तोडिदिने छ।
3. जगेडाबाट बायाँ हटाउनुहोस् र हट ग्रिलमा राख्नुहोस्। उदारतापूर्वक केही नराम्रोसँग ब्रश र बाकी छोड्नुहोस्। प्रति तिर लगभग 4 देखि 5 मिनेट सम्मको लागि एक उच्च गर्मीमा कुकुर वा जब सम्म (145-150 डिग्री एफ। समयको माछाको मोटाईको कारण समय फरक हुन्छ।
4. एक पटक माछा पकाएको छ भने, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 532 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 114 मिलीग्राम |
| सोडियम | 870 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 43 g |