यो एक सुपर सजिलो स्ट्राबेरी र ब्लुबेरी मिठाई नुस्खा हो। स्ट्रबबेरी र ब्लूबेरी रास्पबेरी शर्बेट मा चम्मच र एक दही या व्हीप्ड क्रीम बेरीज को माथि मा फैलिएको छ।
तथ्य यो कि रातो, सेतो, र नीलो मिठाई हो जुन जुलाईको चिसो वा कुनै ग्रीष्मको खाना पकाउने वा भेला हुने गर्दछ। थप सेवाका लागि सुझावहरू र विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ताजा स्ट्रबेरी
- 1 देखि 2 कप ब्लूबेरी
- 2 देखि 3 चम्मचपना दाँतदार, वा स्वाद गर्न को लागी, वैकल्पिक
- 4 देखि 6 सानो स्कुप्स रस्पबेरी वा स्ट्राबेरी शर्ट
- 1 देखि 1/1 कप कपको दही स्वाद, वेनिला वा लेमन, वा फिसोल्दा (ठुलो)
- वैकल्पिक: टकसाल पातहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- जामुन धुलाई; हल्ला र स्ट्रबबेरी टुक्रा। एक कटोरा मा सबै जाम राख्नुहोस् र दाँतमा 2 देखि 3 वटा चप्पल थप गर्नुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि खडा हुनुहोस्।
- एक मिठाई डिश, ब्रान्ड स्निफ्टर, वा त्यहि डिश वा ग्लासमा स्कूप शर्बेट गर्नुहोस्। शर्बेटमा 1/3 प्याला स्ट्रबबेरी र नीलोबेरीको केहि चम्मचको बारेमा चम्मच, र त्यसपछि केहि थम्बनेल द द्रुतको साथ वा फिसोल्दै माथिको माथि।
- बाँकी शर्बेट, बेरीज, र 4 देखि 6 सर्भर बनाउन को लागी दोहर्याउनुहोस्। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने टंकको टचको साथ गार्निश।
- यो जुलाईको 4 को लागि एउटा सरल र सुन्दर मिठाई हो जुन कुनै गर्मीको साथ मिल्यो!
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- बेरी मिश्रणमा रातो रास्पबेरी वा कालोबेरी थप्नुहोस्।
- माथि दही वा कडा कटा पेकान, granola, वा वेनिला कुकी कुकुर संग टपसाल्दै।
- दही को सट्टा वेनिला कन्सर्ट सस संग शीर्ष फल, या नींबू सस को उपयोग गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 293 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 501 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 7 g |