यो स्वादयुक्त बारबेक्यू एमओपी नुस्खाले तपाईंको ब्रेस्केट स्वादको पूर्ण राख्न र धूम्रपान प्रक्रियाको समयमा नमी थप्नेछ। एक दिन अगाडी बनाउनुहोस् ताकि स्वादहरूले राम्रो तरिकाले गर्न सक्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 12-औंस / 350 एमएल बियर
- 1/2 कप / 120 एमएल साइडर सिरका
- 1/3 कप / 80 एमएल पानी
- 1/3 कप / 80 एमएल लाइट तेल (क्यानोला राम्रो छ)
- 1 सानो प्याज (diced)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् कम गर्मीमा चटनी प्यानमा। कुक नभए सम्म कुकुर। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 10-15 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्। ब्रास्केट पकाएको बेलासम्म हरेक घण्टा ब्राजिलको म्यापमाथि । ब्रास्केटले धूम्रपान गर्नका लागी 1 देखि 1/4 घण्टा प्रति पाउण्ड लिनेछ 225 डिग्री एफ / 110 डिग्री सी।
2. यदि समय अगाडी अगाडि ठुलो चिसो पूर्णरूपमा र तयारी पछि 5 दिनसम्म हवाइजमको कन्टेनरमा भण्डारण गर्दछ।
यसलाई माइक्रोसवमा पुनः रिट्याट थोडा गरम गर्न 1 मिनेटको लागि। माथिको निर्देशित रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 423 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |