तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान बीफ
- 12 औंस बेकन (diced)
- 1 कप प्याज (कटाई)
- 2 डिब्बा (16 औंस प्रत्येक) पोर्क र सेम
- 1 गर्न सक्छन् (15 देखि 16 औंस) गुर्दे सेम (नाली)
- 1 गर्न सक्दछ (15 देखि 16 औंस) मक्खन लिम्बु (नाली)
- 1 कप क्याचअप
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच तरल धूम्रपान
- 3 चम्मच सेतो सिरका
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
Skillet मा ब्राउन ग्राउंड बीफ; सुत्ने र बोसोमा ढिलो कुकर / क्रोक पटमा राख्नुहोस्। ब्राउन बेकन र प्याज; बोसो, बोसो, प्याज र बाँकी अवयवहरू कुकुर / क्रोक पटमा सुधार्न थप्नुहोस्। सँगै हिँड्नुहोस्। आवरण र कम 4-9 घण्टामा पकाउनुहोस्।
Cynthia नोट्स: म प्राय: 1-1 / 2 LB ग्राउण्ड चक प्रयोग गर्दछु र म 1 LB बेकन प्रयोग गर्दछु। यसले रकम बढाउँछ ताकि म अर्को भोजनको लागि फ्रिज गर्न सक्छु।
तपाईं पनि मन पर्छ
ढिलो कुकर सुचारु संग मिश्रित बारबेक्यू बीन्स
कैदर्ड पनीर संग बीफ र बीन क्यासौलल
मुख्य नुस्खा सूचकांक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2736 |
| कुल मोटा | 138 जी |
| पागलिएको बोसो | 72 g |
| असंतृप्त फैट | 46 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 422 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,122 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 243 g |
| आहार फाइबर | 64 g |
| प्रोटिन | 139 जी |