Ratatouille एक फ्रांसीसी पकवान हो जुन सामान्यतया लसुन, प्याज, घंटी काली मिर्च, टमाटर, बलुआ र बिरुवा संग बनाइएको छ। डिश पकाउन सकिन्छ वा स्टोभेटोपमा सजिलै बनाइन्छ, र मौसममा सामान्यतया विभिन्न जडी बूटीहरू समावेश गर्दछ।
यो संस्करण मानक ताजा सब्जिहरु संग बनाइन्छ, र यो इटालियन जड़ी बूटियों को एक संयोजन संग अनुभवी हुन्छ। डिश स्टोभेटप मा पकाइएको छ लगभग 30 देखि 35 मिनेट सम्म।
डिशमा ताजा टमाटरहरू वा राम्रो गुणस्तरको डिब्बा टमाटरहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 लौह लसुन, कुचल र मिनी
- 1 ठूलो प्याज, तिमाही र पतला कटाई
- एक सानो बैजनी, क्यूब्ड
- 2 हरित घंटी काली मिर्च, कडा कटा
- 4 ठूला ठूला टमाटरहरू, कर्ण कटाई, वा 2 डिब्बा (14.5 औंस प्रत्येक) टमाटरहरू लगाए
- 3 देखि 4 सानो जक्र, 1/4-इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 1 मध्यम बे पत्ती
- 1 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 1/4 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 2 चप्पलले ताजा अजैली कटायो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक 4-क्वार्ट डच ओवन वा सस्यान्टमा, मध्यम गर्मीमा तापनि जैतून का तेल।
- लसुन र प्याज जोड्नुहोस् र खाना पकाउनुहोस्, प्रायः 6 घण्टा 7 मिनेट सम्म नरम नगर्नु।
- बैंगन जोड्नुहोस्; तेल संग लेपित सम्म हलचल। मिर्च जोड्नुहोस्; गठबन्धन गर्न हल।
- 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् र खाना पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ सब्जीले छाड्नदेखि सब्जी राख्ने।
- टमाटर, चक्कुनी, बे पत्ती र जडीबुटीहरू थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- कवर गर्नुहोस् र कम गर्मीमा 15 मिनेटको बारेमा पकाउनुहोस्, वा ब्यागुन निविदा नभएसम्म नरम नगर्नुहोस्।
थप बिरुवा व्यञ्जनहरू
पिर्मेन्स पनीरसँग भुईएको भुइँ र टमाटर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 4 जी |