मिस नगर्नुहोस्: ग्राउण्ड बीफ संग व्यञ्जनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो प्याज (diced)
- 1 पाउण्ड। अतिरिक्त दुबई ग्राउण्ड बीफ (9 0% दुबई)
- 1-1 / 2 कप कोचअप
- 1/4 कप पहेंलो सरसफाइ
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1/4 चम्मच। काली मिर्च
- 4 स्यान्डविच आकार आलु रोलहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कुखुरा मा ब्राउन प्याज र जमीन मासु बीउ। चिसो मोटो।
- केचअप, सरसफाइ, भूरी शर्करा, मार्क्सको वर्कस्टर्सशायर चकलेट र मरिच जोड्नुहोस्। 10 मिनेट सिम गर्नुहोस्। बीचमा टोस्ट बन्स।
वनस्पति आलु रोलहरू, हैम्बर्गर रोलहरू वा हावाइली रोटीमा सेवा गर्नुहोस्।
मिस छैन: बच्चा मित्रतापूर्ण खाना खाने व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 644 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,10 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 94 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 42 जी |