सस्तो रिब्सहरू स्याउको काली, मासुको भाँडा र सिजनहरूसँग सुस्त कुकरमा सजिलै ब्रेक हुन्छन्। आलु र एक खुसीदार सलाद संग स्वादिष्ट परिवारको भोजनको लागि निविदा छोटो रिब्स को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 बीफ कम रिब्स
- 1/2 कप आटा
- 2 चम्मच मिठाई पेपर
- 1 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2 कप सेब रस
- 1 कप
- बीउको भाथ
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1 देखि 1/2 कप जमे भएका मोती प्याज, चकलेट
यसलाई कसरी बनाउने?
- अटो, पेपरिका, मिर्च पाउडर, नमक र काली मिर्चसँग खाना भण्डारणको थलो वा कागजको थलोमा छोटो छोटो टाँस्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेट वा सट प्यानमा, जैतूनको तेललाई तातो बनाउनुहोस्। प्रत्येक पक्षमा लगभग 2 देखि 3 मिनेटसम्म सबै पक्षमा पसलहरू खानुहोस्।
- छिटो कुकरमा रिबहरू ट्रान्सफर गर्नुहोस्।
- एउटै कुखुरामा, स्याउको काली र मासुको दाँत बढाउनुहोस्; रिब्समा राख्नुहोस् र कटा प्याज जोड्नुहोस्।
- 6 घण्टाको लागि LOW गर्मीमा लुगा लगाउनुहोस्।
- मोती प्याज जोड्नुहोस् र 2 देखि 4 घण्टा लामो खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 304 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 584 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 13 g |