"यो पारंपरिक बारबेक्यू पसंदीदा तयार कम र चारकोल ग्रिल मा धीमी गति देखि तपाइँको अर्को पिछवाड़े को tailgate देखि माथि एक crowcrowd pleas Plere र स्यान्डविच को लागि कटा भयो बन्स संग काम गर्छन, या हामी यो मेरो पिछवाडे मा काम जस्तै एक कांटा संग खायो। "
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बीफ ब्रिसकेट फ्लैट (5-6 पाउंड / 2.3-2.7 किलोग्राम)
- 1 चम्मच / 15 एमएल बीफ बुलियन आधार (यो पेस्ट किराया पसलहरुमा सूप स्टक संग भेटिन्छ)
- 1 कप / 120 एमएल बीफ श्वेत
- सुकेको रूबको लागि:
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल नमक
- 1 1/2 चम्मच 7.5 / 7.5 मिलीग्राम
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल शर्करा
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल प्याज पाउडर
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल अयगानो
- 1/8 चम्मच / .75 मिलीलीटर कोर
यसलाई कसरी बनाउने?
- अप्रत्यक्ष खाना पकाउन कोइन्डफोर्डफोर्ड चार्टको साथ कोइरालोफोर्ड कोकोको साथ एक कोइलफोर्ड कोकोल बनाएर ग्रीक को एक मात्र पक्षमा कोटिलाई जोडेर अर्को पक्ष शून्य छोडेर।
- बीउ बुलियन पेस्ट संग सम्पूर्ण ब्रस्केट को कवर गर्नुहोस्। एक सानो कटोरा मा, सुत्ने रगत को मिश्रण को मिश्रण र सूखी रग संग ब्रिसकेट लाईट कोट गर्नुहोस। जब कुकर 225 डिग्री एफ / 110 डिग्री सेल्सियस सम्म पुग्छ, ग्रिलको शून्य पक्षमा बीफ ब्रिसकेट राख्नुहोस् र ढक्कन बन्द गर्नुहोस्। ब्रिसकेटको आन्तरिक तापमान सम्म 4 घण्टाको लागि कुक 160 एफ देखि 170 डिग्री एफ / 70 देखि 75 डिग्री सम्म पुग्छ।
- ग्रिलबाट ब्रस्किट हटाउनुहोस् र एक उर्जा पाकिएको डिश वा डिस्पोजेबल एल्युमिनियम प्यानमा राख्नुहोस्। ब्रस्केटमा रमाईलो भाडोको टुक्रा र एल्युमिनियम पन्नीको साथ प्यानको आवरण गर्नुहोस्। कुकरमा पकाउने डिश राख्नुहोस् अतिरिक्त 1-2 घण्टासम्म, जब सम्म ब्रिसकेटको आन्तरिक तापमान 185 डिग्री एफ / 85 डिग्री सी। सम्म पुग्छ।
- ग्रिलबाट बेकिंग डिश हटाउनुहोस् र 20-30 मिनेटको लागि मासु आरामको अस्तित्वमा राख्नुहोस्। अनाजमा बिसिस्कालाई स्लाइस गर्नुहोस् र तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 846 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 326 मिलीग्राम |
| सोडियम | 756 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 102 g |