मिथि देई पूर्वी भारत मा बंगाल संग पर्याय छ। बंगालीहरू आफ्नो मीठे तयारीका लागि प्रसिद्ध छन् र मिथिकी डोरी उनीहरूको सबैभन्दा प्रसिद्ध डेसर्ट छन्। मिती डू महान स्वाद छ तर बनाउन को लागि अद्भुत सरल छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 लीटर पूर्ण क्रीम / सम्पूर्ण दूध
- 3-4 tbsps दही
- 250 ग्राम चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- दूधको भारी तल्लो प्यानमा, एक मध्यम लौ मा दूध उडाउनुहोस् जब सम्म यसको आधा यसको भोल्युम भोल्युममा घट्यो। दूधलाई छातीबाट रोक्न प्रायः हिंड्नुहोस्। जब भयो, दूध ठोक्नुहोस् जब सम्म यो केवल चपचाप हो।
- एक अर्को प्यानमा शंकु राख्नुहोस् एक कम लौमा पिघ्न। चीनीलाई कारवाली गर्न अनुमति दिनुहोस् (भूरा)। जब आगोबाट निकाल्नुहोस्, यो caramalized चीनीमा कम दूध थप्नुहोस् र मिश्रण गर्न राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- जब दूध र चर्को राम्रो तरिकाले मिश्रित हुन्छन्, दही मिश्रणमा जोड्नुहोस् र सजिलैसँग मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- इच्छित कन्टेनरमा राख्नुहोस् र मिट डोई सेट गर्न को लागी गहिरो अनुहारको स्थानमा राख्नुहोस्। सबैभन्दा राम्रो स्वाद परिणामहरू पार्थिववेयर बर्तनमा मिट डोईलाई सेट गरेर प्राप्त गरिन्छ।
- जब मिथिनीले स्थापित गरेको छ र दृढ छ, केही घण्टापछि चिल र सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 235 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 75 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)