Amaretto उन तरल पदार्थ मध्ये एक हो जुन बार मा आवश्यक छ । त्यहाँ धेरै ठूला व्यावसायिक ब्रान्ड उपलब्ध छन्, तर यो पनि आफ्नो आफ्नै बनाउन सजिलो छ।
घरको बनाइएको अमारटेटो मदिरा चार सामान्य भान्सा सामाग्री, एक सानो पानी र एक वोदका आधार प्रयोग गरी बनाइएको छ। एक घन्टा भित्र, तपाईं आफ्नो धेरै बोतल अमारोटो हुन सक्नुहुनेछ।
यो पनि एक महान वरदान विचार हो, यसलाई एक उपहार बास्केट मा राखेर केहि एक्स्ट्रा कलाकारहरु संग ककटेल को चयन गर्न को लागी राख्नुहोस। केहि बादाम को माच मा भूल न गर्नुहोस!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप चीनी
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 2 कप पानी
- 3 कप
- वोडका
- 1/4 कप बादाम निकाल्नु
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- शकर र पानी एक ससनीन मा फोडा लिएर जब सम्म चीनी भंग भयो।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मिश्रणलाई ठुलो पार्नुहोस्।
- भोज र अङ्कहरू जोड्नुहोस्, राम्रोसँग मिलाएर घिमिरे।
- एक बोतल र सील मा एक फन्जी मार्फत डाल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 263 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |