एक फ्रान्सेली मार्टिन लिनुहोस्, यसलाई पिशाचको साथ पार गर्नुहोस्, रस खान्नुहोस् र बुलबुलीको स्प्लाश थप गर्नुहोस् र तपाईंले पिशाच चुम्बन मार्टिनलाई जन्म दिनु भएको छ।
पेयको स्वाद आफैलाई डराउँदैन तर डरलाग्दो छ, यो वास्तवमा धेरै सुरुचिपूर्ण छ र केहि हेलोवीनका लागि मात्र होइन वा वेलेंटाइन दिन वा कुनै चम्मेगुनीको अवसरको लागि काम गर्नेछ। यसको उद्देश्य अवकाशको लागि, यो एकदम सही छ किनभने चम्बोर्डले यसलाई अँध्यारो, लगभग कालो रंग दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- फिनल्याण्डिया वोदका
- 1 1/2 औंस कोरबल
- स्याम्पेन
- 3/4 औंस
- Chambord कालो रास्पबेरी लिकर
यसलाई कसरी बनाउने?
- वास्तविक चकलेटको लागि रातो शर्कराको साथमा गिलास रिम गर्नुहोस् (खानाको रंग प्रयोग गर्नुहोस्) वा मोम पिशाच दाँतको सेटमा ड्रप गर्नुहोस्।
- माडको गिलासमा वोदका र चम्बो को आधा डा।
- च्याम्पियनको साथ शीर्ष।
- बाँकी चम्बार्डलाई यो फ्लोट बनाउन चम्मचको पछाडि टाँस्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: फिनल्याण्डिया वोदका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |