बीट्स, प्यारा बीट! यो पकाएको बीट क्यास्सेल नुस्खाले उनीहरूको बिचको बिग्रेको साथ सुन्छ र मसाले मात्र एक स्पर्श थप्छ, त्यसैले प्राकृतिक स्वादले वास्तवमा चमक दिन्छ। तपाईंको शाकाहारी वा उपवासको पादरी वा सिडार खाने को लागि बीसेट क्यासिला उत्तम रंगीन साइड डिश हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप बीट (कटाई ताजा)
- 1 चम्मच शुगर
- 3/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच पेपरिका
- 1 चम्मच मार्जिनिन
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 टुक्रा ताजा अदरक
- 1/3 कप पानी
- 1 चम्मच प्याज (ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 डिग्री सम्मको गर्मी।
- हल्का तेलको 7 इन्च बेकिंग डिशमा कटा भयो बीटहरू राख्नुहोस् र चिनियाँ, नमक र पेपरिकासँग छिराउनुहोस्। बीटहरू मार्जारिनसँग डट गर्नुहोस्, त्यसपछि नींबूको रस, अदरक, पानी र प्याज थप्नुहोस्।
- 30 मिनेट वा निलम्बन सम्म मिलाउनुहोस्। पकाउँदा एक पटक ओवनबाट हटाउनुहोस् र राम्रोसँग हलचल गर्नुहोस्।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 88 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |