के तपाईंले कहिल्यै सोच्नुभएको थियो कि एक ह्यान्डसेड साउसेज गुरुभी र बिस्कुट स्यान्डविचको अस्तित्व थियो? न त हामी सम्म पुग्न सकेनौं कि हामी हाम्रो फ्रीजरमा 10 पाउन्ड वेनिस सउजजस्ता थियौं र यसलाई छुटकारा पाउन आवश्यक छ। र आवाज! यो कसरी यो नाश्ता स्यान्डविच जन्मेको थियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 तितली बिस्कुट
- 2 पिप्स मक्खन नमक
- 1/2 कप कफी ब्रेक पनीर
- 1/2 टा बोलेस गर्म चटनी (जस्तै ए + बी अमेरिकन स्टाइल मसाले)
- 3 चम्मच सॉसेज ग्रेवी
- Sausage Gravy को लागि:
- 1 पाउन्ड वेनिसिसससज (आवरण र क्रमांकबाट हटाईयो)
- 3 चम्मच आउँ
- 2 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- सॉसेज गुरुङ गरेर सुरु गर्नुहोस्। कास्ट आयरन स्किलेटमा, खैरोस ससज र खाना पकाएर खाना पकाएर खाना पकाउन, त्यसपछि 3 चम्मच आटा थप्न र केहि मिनेटको लागि पकाउनुहोस् - मूल रूपले बाँकी बोस बाध्य पार्नुको लागि रूम सिर्जना गर्न।
- मध्यम ऊँची उचाई मा तल आटा फैट मिश्रण पकाउने को बारे मा 2 मिनेट पछि, तपाईं दूध मा जोडना चाहते हो - अधिक या उससे कम को आधार मा निर्भर गर्दछ कि तपाईंको साईजज को लागी ग्रोव अनुपात को आधार मा। त्यसपछि मध्यम तापक्रममा, दूधसम्म घट्ने सम्म रोइरहेछ र तपाईंको सुन्दर गोभी छ। नमस्कार र मरिच स्वाद र अलग।
- अब स्यान्डविच भेला हुन्छ। धीरे आफ्नो बिस्कुट तोड्ने दुई भागहरूमा र भित्र बाहिर फ्लिप गर्नुहोस्। एक तरफ पनीर को आधे मा जोडें र तब साउज ब्रावी। अर्को, तथापि थप गर्म चटनी जोड्नुहोस् जुन तपाइँ मनपर्छ र पनीरको बाँकी। बिस्कुट को अन्य आधा जोड्नुहोस् ताकि मूल बाहिरी अब आंतरिक र अलग छ।
- अर्को कास्ट आयरन स्किलेटमा, 1 पट्टा मक्खन पिउँदछ र सजिलै संग स्यान्डविचमा राख्नुहोस्। केही मिनेटको लागि मध्यम तापमा कुक राख्नुहोस् जब बिस्किट खरानी र सुनको खैरो हुन्छ। फ्लिप र दोहोर्याउनुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4448 |
| कुल मोटा | 373 g |
| पागलिएको बोसो | 191 g |
| असंतृप्त फैट | 154 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 901 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6,428 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 135 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 141 g |