मेक्सिकन सीजनिंग मिर्च पाउडर वा जडी बूटियों र मसाले को एक ठूलो संग्रह जस्तो सरल हुन सक्छ। मेरो लागि यो केवल मेक्सिकन स्वाद छैन यदि यो cumin छैन। जीराणु पाउडर प्राप्त गर्ने सबैभन्दा राम्रो तरीका टोस्ट जीरा बीउहरू हो र उनीहरूलाई असल धूलमा राख्नुहोस्। यदि तपाईं अत्यन्त महत्वाकांक्षी महसुस गर्नुहुन्न भने, धेरैका किराना पसलहरुमा जमिन पाउडर सजिलै उपलब्ध छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 15 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर जीउ पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल लसुन पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल कालो मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल अयगानो (म्याक्सिकन, नियमित अयगेगो पनि काम गर्दछ)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू र भण्डारण गर्नुहोस् एक वाटाइट कंटेनरमा। गाढा र ठुलो ठाउँ राख्नुहोस्। यदि भुमिको कम्मरको बीउ। साधारणतया 2 चम्मच क्यूम बीउहरू एक सानो स्किलेटमा जोड्नुहोस्। टोस्ट मध्यम तापक्रममा, वरपर वरपर टाउको टिप्न। एकपटक तिनीहरूले खैरो र गन्ध सुत्न थालेपछि सुगन्धित (लगभग 2-3 मिनेट) हुन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 1-2 मिनेटसम्म ठोल्नुहोस्। बिरुवाहरू एक कफी वा मसाले चिनारी र पाउन्डाइजमा पाउडरमा राख्नुहोस्।
सीजनमा अवयव अवयवहरूको बाँकी रहनुहोस्।
2. यो मिश्रण ठूलो कडा मासु जस्तै सम्पूर्ण चिकन, मासु, सुँगुर पसल र रजस्ताको लागि अचम्ममा राख्न सकिन्छ। चिकन भागहरू वा चपहरू जस्ता साना टुक्राहरूको लागि, मसाला मिश्रणको आधा वा एक चौथाई प्रयोग गर्नुहोस्। ठूलो कटौतीको लागि 1/3 कप सब्जी वा जैतूनको तेल र 1/3 कप नीमको रस संग मिलाउनुहोस्। सानो कटौतीको लागि 1/4 कप तेल र 1/4 कप प्रयोग गर्नुहोस्। यदि मिश्रणको 1/4 प्रयोग गरेर 2 चम्मचपंथी तेल र 2 चम्मचको कालीको रस र सेतो सिरका सँग मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 118 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |