यस कच्ची भागले जैतून र सूर्य-सुकेको टमाटरको साथ स्प्रेड र डिप्स, कच्चा खाना पनीको लागि केहि राम्रो खाना हो। बिराला फ्याक्स पटाखे , कच्चा पिज्जाको बत्तीहरू, कच्चा ब्रेडहरूमा फैलाउन सकिन्छ वा ताजा वेगाइजको लागि डिपको रूपमा प्रयोग गरिन्छ। फ्रिजमा यो जस्तै चीजहरू सधैं राम्रो छ। सूरजमुखीको बीउ एक ठूलो, क्रीमयुक्त आधार बनाउँछ तर तपाईं पनि अन्य लुगा लगाउनु वा बीउहरू पनि स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सूरजमुखीको बीउ
- 4 sundried टमाटर
- 1/4 कप केमलाटा जैतून
- 1/4 रातो काली मिर्च
- 1 चम्मच हरी प्याज, वा रातो प्याज
- 1 चम्मच ताजा तुलसी
- 1 चम्मच ताजा अजमोद
- 1 चम्मच
- nama shoyu
- 1 लौह लसुन
- 1 चम्मच
- पोषण खमीर , वैकल्पिक
- 1 चम्मच ठुलो ठोक्ने जैतून का तेल
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम्तीमा 2 घण्टा वा फ्रिजमा रातभर सम्म पानीमा सूरजमुखी बिरुवाहरू तान्नुहोस्।
- 30 मिनेटको लागी पानीमा बसाएको टमाटरहरू धुनुहोस्।
- बीज र टमाटरहरू रोक्नुहोस् र बाँकी सामग्रीहरूसँग खाना प्रोसेसरमा थप गर्नुहोस्। चिकनी नभएसम्म, 30 सेकेन्ड सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- फ्रिजमा 5 दिनसम्म एक थियौट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |