यो लोकप्रिय फ्लोरिडा रेस्टुरेन्टले जितेको लेट्सी, रातो प्याज , र पाइन नटलाई जित्छ । यो पहनाएको छ कि 1 हप्तासम्म हुन सक्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 हेड बीबी लेटुस (लगभग 8 औंस कुल), धोई र सुकेको राम्रो
- 1/2 हेड रेड पाट लेट (लगभग 6 औंस कुल), धोई र सुकेको राम्रो
- 3/4 कप Charley को केब्यास रस्पबेरी-मेपल ड्रेसिङ (तल नुस्खा लिंक)
- 1/4 कपले नीलो पनीर खसेको छ
- 12 लाल प्याज रिंग्स, प्रत्येक 1/4-इन्च मोटीको बारेमा
- 3 टेबलस्पुन्स पाइन पागल, टोस्ट (हेर्नुहोस नोट)
यसलाई कसरी बनाउने?
आँसु भाँडा पट्टि हातले काटेर आकार आकार टुक्राहरूमा र ठूलो कटोरामा टसाएर। 6 ठिक प्लेटहरू बीचमा तातो विभाजित गर्नुहोस् र प्रत्येकका साथ, रातो प्याज रङहरू र पाइन नट ।
प्रति सेवा: 223 कैलोरी, वसाबाट 4 9 कैलोरी, 4 ग्राम प्रोटीन, 16 ग्राम कार्बोहाइड्रेट, 2 ग्राम कुल फाइबर, 17 ग्राम कुल वसा, 4 मिलिग्राम कोलेस्ट्रल, 143 मिलिग्राम सोडियम
टोस्ट पाइन नटमा: एक पाई प्यानमा र 350 डिग्रीमा 8 मिनेट बारे भुनामा एक तहमा स्प्रेड गर्नुहोस्।
एक भिन्नताका लागि, रेस्टुरेन्टले पाइन नटको लागि वनस्पति कटा वाले अखरोटलाई प्रतिस्थापन गर्दछ।
•
Recipe स्रोत: चार्लीको केकडा, फोर्ट लाउडरडेल, FL
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 192 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 9 जी |