सब्ली चिपचिले मिर्च पाउडर र रातो शराब संग स्वाद गरिन्छ, यो टमाटर आधारित बार्बेकु सस मा मासु पसलहरु लाई एक उत्तम अतिरिक्त छ। यो फलक स्टिक, बीफ रेजको र ब्रिस्केट को लागि साइड सॉस को रूप मा पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप क्याचअप
- 1/3 कप सूखा रातो रक्सी
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 1/2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच सेब साइडर सिरका
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच जीरा
- 1 चम्मच चिपपटल मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच नमक (समुद्र वा
- kosher )
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, जैतून का तेल, लसुन, चिपचिले पाउडर, र जीरा जोड्नुहोस्।
- 1 मिनेटको लागि स्ट्राइकिंगको बेलामा गर्मी गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- रातो शराब र खैरो शर्करा थप्नुहोस्। 2-3 मिनेटको लागि सिम्मर
- सोया सस, सिरका, केचअप, नमक र वर्कसेर्सशायर सॉसमा थप्नुहोस्। 3 मिनेट बढीका लागि सिम्मर
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्, सास प्रयोग गर्नु अघि थोडा ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्।
- यदि फ्रिज रेफ्रिजरेटरमा एकत्रित कंटेनरमा भण्डार गरिएको छ भने सस 1 हप्ताको लागि अन्त्य हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 191 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |