चेरी संरक्षण र balsamic सिरका देखि मीठा र ताल, यस बारबेक्यू सस चिकन को कुनै पनि कट को लागि एकदम सही छ। यस धनी र स्वादपूर्ण चमक पखेटा, जांघ, मासु मासु, वा रोटिसरी कुखुरामा निलो पार्नुहोस्। तपाईंको मनपराउने चिपचिले मिर्च पाउडर समायोजन गर्नुहोस् वा केवल कम गर्मीको साथ मिथुन स्वाद जोड्न को लागी सादा मिर्च पाउडर संग प्रतिस्थापन गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप
- balsamic सिरका
- 1/3 कप / 80 एमएल चेरी संरक्षण
- 1/3 कप / 80 एमएल क्याचअप
- 1/4 कप / 60 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 10 एमएल वर्कोस्शियर सॉस
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल चिपपले मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र 5-8 मिनेटको लागि उबाल।
- एक चोटि पकाइएको बेलामा, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चिकनमा आवेदन गर्नु अघि ठुलो पार्ने अनुमति दिन्छ। यदि समय अगाडी अगाडी बढाए पछि, ठी चटनी पुरा तरिकाले र तयारी पछि 5 दिन को लागि फ्रिज मा एक वाटाइट कन्टेनर मा स्टोर गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 66 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |