यदि तपाईं विश्वास गर्नुहुन्छ कि हरियो सुगन्धहरू एक पोषण कारणको लागि सबै क्रोध हुन्, यो हरियो-पावर सुपरफूड पपसाइटको प्रयास गर्नुहोस्! तिनीहरू स्ट्रबबेरीहरूसँग स्वाद र पोषणको लागि पालकका साथ बनाइन्छन्। केही ज्वरोहरू एक जमे भएका मिश्रित popsicle उपचार मा राख्नु राम्रो विचार हो! के उनीहरू सुन्दर छैनन्? गर्मी को समयमा बच्चाहरु को लागि एकदम सही पोषण को बढावा।
बेट्टी क्रोकरको रसोईको नुहाउने सौन्दर्य
यो पनि हेर्नुहोस्: हरियो चिकनीहरू के हो?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 6-औंस कन्टेनर दही (99% फ्याट-फ्री वेनिला)
- 1 कप स्ट्रबेरी (कटाई)
- 1 6-औंस कंटेनर दही (99% वसा मुक्त कुञ्जी पाई पाइ वा वेनिला)
- 1 कप ताजा पाली पत्तियां (प्याकेड)
- 1/4 कप सेब रस
यसलाई कसरी बनाउने?
ब्लेंडरमा, मुख्य लेम पाई दही, पालक र सेबको रस राख्नुहोस्। सुचारू नभएसम्म र मिश्रण।
चम्मच 2 चम्मचपत्ती मिश्रण प्रत्येक 5 (5-oz) पेपर कपमा। कपडाको पछाडि राख्नुहोस्। प्रत्येक पप को केन्द्र मा शिल्प छड़ी सम्मिलित गर्नुहोस। (या निर्माताको दिशा अनुसार बर्फ पप ढाँचा भरेर राख्नुहोस्।) बाहिरीमा बाँकी मिश्रण राख्नुहोस्; आवरण र प्रशीतन। लगभग 2 घण्टा पप फ्रिज गर्न वा फ्रिज नभएसम्म।
जब पहिलो तह फ्रिज गरिएको छ, पपबाट पन्नी हटाउनुहोस्।
जमे भएका तहमा प्रत्येक कपमा लगभग 1 1/2 चम्मचपना पालक मिश्रण राख्नुहोस्। बाकसमा बाँकी मिश्रण राख्नुहोस्; आवरण र प्रशीतन।
पट्टि समर्थन पट्टेहरूलाई पछाडि फर्काउनुहोस्। लगभग 2 घण्टा स्थिर वा फ्रिज नभएसम्म।
बाँकी स्ट्रबबेरी र पालक तहहरू साथ दोहोर्याउनुहोस्, कम्तिमा 2 घण्टा तहहरू बीच ठोक्किएर।
पोषण जानकारी, प्रति सेवा:
कैलोरी 90
कुल मोटा 1 ग्राम
संतृप्त फैट 0g
ट्रांस फैट 0g
कोलेस्ट्रॉल 0 एमजी
सोडियम 45 मिलीग्राम
कुल कार्बोहाइड्रेट 17 ग्राम
आहार फाइबर 1 जी
शोर 14 ग्राम
प्रोटीन 3 जी
प्रतिशत दैनिक मूल्य: भिटामिन ए 15%; भिटामिन सी 35%; क्याल्सियम 20%; फलाम 2%; * प्रतिशत दैनिक मूल्यहरू 2,000 कैलोरी आहारमा आधारित हुन्छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |