यो नुस्खामा अचम्मको माछाको स्वादलाई पराजित हुँदैन। शार्कमा एक स्वाद स्वाद छ, र तपाईं यसको भन्दा धेरै प्राप्त गर्न चाहानुहुन्छ। जबकि यी स्टिकहरू को रूपमा सेवा गरिरहनु भएको छ, तपाईं तिनीहरूलाई टुक्रा र टाको, सूप, स्टक वा लुगामा राख्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 शार्क स्टेक
- 1/2 कप / 120 एमएल सोया सस
- 1/3 कप / 80 एमएल क्याचअप
- 1 कप / 240 एमएल सुन्तला रस
- 1/4 कप / 60 एमएल कटाई ताज अजवाली (तपाइँले पनि क्लिन्ट्रो पातहरू पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ)
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर नींबूको रस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच / 1.25 नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 रातो मिर्च फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोयले सोया सॉस, सुन्तलाको रस, केचअप, कटाई अजमा, नीबूको काली, काली मिर्च, रातो कालो मिर्च, र मिनिसिङ लसुन। एक सुई पकाउने डिशमा माछा राख्नुहोस् र माथिल्लो माटो राख्नुहोस्। भाषाहरु प्रयोग गरेर, शार्क स्टिकहरू लाई कोट राम्रो पार्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र फ्रिजमा 1-2 घण्टाको लागि अन्वेषण गर्नुहोस्।
- Preheat ग्रिल मध्यम ऊँची गर्मी मा। घाँसमा माछा राख्नु पहिले दाँतले बाहिरको पकाउने खानाहरू, फोल्ड पेपर तौलिए, र एक उच्च धुआं बिन्दुको तेल प्रयोग गरेर तेललाई ग्रिल बनाउँछ। गैर-लुक्ने खाना पकाउने सतह सुनिश्चित गर्नको लागि 3-4 पास गेट्सहरू पार गर्नुहोस्। यो महत्त्वपूर्ण छ जब माछा घुमाउँदा यसले बिरोध हुन्छ भने सर्तहरू सही छन् भने।
- माछाबाट टाढा हटाउनुहोस्, अनावश्यक राख्नुहोस्। एक saucepan मा अर्डर प्लेस र 2 मिनेट को लागि उच्च उबाल गर्न को लागि, अक्सर उत्तेजित। मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस् र 10-12 मिनेटको लागि सिम्मर दिनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चटनीलाई न्यानो राख्नुहोस्।
- माछा प्लेस ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रत्येक छेउमा 5 6 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा माछा 145 डिग्रीको आन्तरिक तापमानमा पुग्छ, र फ्याँकिएको बेलामा सजिलै फ्लेक्स गर्न सकिन्छ।
- एकपटक पकाएर, शार्क स्टेकहरू ग्रिलबाट हटाउँनुहोस् र सससँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 821 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 303 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,597 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 110 g |