यो निविदा, रसदार बीफ पॉट रोस्ट वैकल्पिक रेड वाइन, बीफ श्लोथ, र टंगनी टमाटर सस र सिरका संयोजन संग स्वाद गरिन्छ। यस ढिलो कुकरको भुटानीमा बेकार चक रोस्ट प्रयोग गर्नुहोस् वा लामो, ढिलो पकाउने उपयुक्तसँग अर्को कटौती।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3 देखि 4 lb. बीफ चक भुना (बेकार)
- 2 चम्मच हङ्गेरियाई paprika
- गार्निश: नमक र काली मिर्च छिरीयो
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप शोर (बीफ)
- 1/2 कप शराब (रातो, जस्तै कि क्याबरेनेट वा पिन्टो नोयर, वा बीउ भन्दा बढी भाइरस)
- 3 चम्मच balsamic सिरका
- 1 चम्मच शहद (वा भूरी शर्करा)
- 1 8-औंस टमाटर चाट गर्न सक्छ
- 1 प्याज (ठूलो, तिमाही र कटाई)
- 1 गाजर (ठूलो कटौती 1/2-इन्च स्लाइसहरूमा)
- 3 लसुन लौह (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची उचाईमा माथिल्लो भागमा जैतूनको तेललाई न्यानो गर्नुहोस्।
- जेनेरिकले नमक र कालो मिर्चको साथमा भुइँमा छिटो छिटो पार्छ। सबै पक्षमा पेपरिका रुकाउनुहोस्।
- भुटानीहरूलाई हर तरफमा 5 मिनेटको लागि तातो जैतून का तेलमा भुर्नुहोस्।
- त्यसोभए, भाइरस, दाखरस, टमाटर चटनी, सिरका र महारानी मिलाउनुहोस्; छुट्याइएको। कटाई प्याज, गाजर र लसुन राख्नुहोस् 5 देखि 7-क्वार्ट स्लिभ कुकरको तल।
- रोस्ट गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ढीलो कुकरमा सब्जमा राख्नुहोस्। तातो स्किलेटमा भाइरस र शराब मिश्रण धकेल्नुहोस् र कुनै पनि खारेज बिट्सहरू स्क्रैप गर्न स्पट्युला प्रयोग गर्नुहोस्; ढीलो कुकरमा भुइँमा राख्नुहोस्।
- कवर गर्नुहोस् र HIGH मा 1 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। LOW घटाउनुहोस् र 7 देखि 9 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस् वा उच्च छोड्नुहोस् र 3 1/2 देखि 4 1/2 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस्।
- स्वादिष्ट र सन्तुष्ट पारिवारिक खानाको लागि गरम मसलायुक्त आलु र हरियो सेम वा मकसँग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
द्रुत र सजिलो गति कुकर पॉट रोस्ट भोजन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 631 |
| कुल मोटा | 35 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 64 g |