बगैचा ताजा ल्लुटेन-मुक्त टमाटर सूप तयार गर्न सजिलो छ, स्वादले कुनै पनि चीजलाई बिगार्न सक्छ र तपाईंको बगैंचामा ती अन्तिम छेउमा टमाटरहरू प्रयोग गर्न उत्तम तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ग्लुटेन-फ्रि
- चिकन स्टक
- 3 कप टमाटर (लगभग 3 ठूला टमाटर ताजा, खुट्टा र कटा
- 1 सानो प्याज (कटाई)
- 3-4 लसुन कबूतर (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच अयगानो
- 1/8 चम्मच मर्जोरम
- 1/4 कप तुलसी (तातो र ढीला प्याला, कटा कटा)
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- ड्यास मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो 2-क्वार्टर सससेनमा टमाटरहरू, प्याज, लसुन, जडी बूटी र सिजनहरू तयार राख्नुहोस्। चिकन स्टक थप गर्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मी घटाउनुहोस् र 20 मिनेटको लागि उकालो गर्नुहोस्। 10 मिनेटको लागि शांत
- सानो ब्याचमा एक ब्लेंडरमा सूप डालो र प्रत्येक ब्याचको लागि लगभग 1 मिनेटको लागि उच्च मा मिश्रण गर्नुहोस्। ओभरफिल ब्लेंडर गर्न सावधान रहनुहोस् र मिश्रण गर्दा हल्का ढक्कन राख्नुहोस्। साउपैपमा फर्काइदिनुहोस् र सेवा पुर्याउन छोटो रूपमा पुनः रमाउनुहोस्। ताजा तुलसी संग गार्निश।
अनुस्मारक: सधैँ सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, प्यान र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छन्। सँधै उत्पादन लेबलहरू पढ्नुहोस्। निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्। जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 103 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 7 g |