यो स्वादयुक्त भान्सा मशरूम तयार गर्न र बेक गर्न सजिलो छ। तिनीहरू सबै मशरूम , केहि हरियो प्याज, पिर्मेसन पनीर, ब्रेडक्रम्ब र सिजनको साथ बनाइन्छ। केही भरिएको अवयवहरू मात्र सुरक्षित गर्नुहोस्, बाँकी भरिएको अवयवहरूसँग मिश्रण गर्नुहोस्, क्याप सामानहरू, र 15 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
यी पिर्मेसन पनीर भरी मशरूमले बल खेल, एक पार्टी वा केवल छुट्टै बिदाको सभाको लागि एक स्वादिष्ट एपटिजर सिर्जना गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस मध्यम मशरूम (लगभग 20 मशरूम)
- 4 हरियो प्याज (शीर्षहरुमा शामिल, पतला कटाई)
- 1 सानो क्लोव लसुन (कुचल र पतला कटाई)
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप सूखी सादा ब्रेक
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 1/2 चम्मच इटालियन जडी बूटी मिश्रण (या सूखे पत्ती तुलसी)
- 2 चम्मच अजवाली (ताजा र कटाई)
- 1/2 चम्मच
- अनुभवी नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मशरूम धुलाई र हटाउनुहोस्। पनीले पखाल्ने र अलग राख्नुहोस्।
- ताप ओवन 350 एफ।
- एकल तहमा मशरूम टोपहरू राख्नको लागि पर्याप्त ठूलो बकिङ पाईस गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा एक कुखुरामा , जैतून को तेल संग मक्खन पिच्छे। 3 मिनेटको लागि कटा भयो स्टेजहरू र पकाउनुहोस्, हलचल। हरियो प्याज र लसुन थप्नुहोस् र खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, अब 2 मिनेट लामो समयसम्म स्थिर पार्नुहोस्।
- रोटीको टुक्रा, पनीर, इटालियन जडी बूटीहरू वा तुलसी, अजवाली, नमक र काली मिर्चसँग स्टेम मिश्रण मिलाउनुहोस्।
- भान्सा को मिश्रण संग मशरूम कैप्स भरें र तैयार पकड पकवान को व्यवस्था गर्नुहोस। 15 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 148 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |