यी बीफ पसलहरू सिर्जना गर्ने वास्तविक गोप्यले प्राय: उनीहरूको खाना पकाउने समयको अन्त्यतिर तिनीहरूलाई टाँस्नु हो। यो परतहरू चट्याउने, पसिनाहरू चिपचिपा र सही बनाउन। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँ यी जमिनमा आँखा जलाइदिनु जरुरी छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-6 पाउन्ड / 1.8-2.7 किग्रा गोडा पसल, 3 रिब्सको सेक्शनमा काट्नुहोस्
- 1/2 कप / 120 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल चिली सॉस
- 1/4 कप / 60 एमएल शहद
- 1/4 प्याज, मिनिड
- 2-3 लौंग लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच / 15 एमएल जैतून का तेल
- 1 चम्मच / 5 एमएल गरम चटनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो स्किलेटले तेल, प्याज, र लसुनलाई मिलाउँछ। 3 मिनेटको लागि कुक केचअप, हनी, चिनी चटनी, र हट चटनी थप्नुहोस्। मिश्रणलाई 10-15 मिनेटको लागि मध्यम-कम सम्म कम गर्मीमा उकालो पार्नुहोस्। एक चोटि पकाएर एक अलग कन्टेनरमा आधा सास बचत गर्नुहोस्। मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। नमक र काली मिर्चको साथ सिजन रिब्स र ग्रिलमा राख्नुहोस्। रिब्स कम्तिमा एक घण्टा कुकिने अनुमति दिनुहोस्, 1/2 चटनीको साथ छाडिदिनुहोस्, र कहिलेकाहीँ परिवर्तन गर्नुहोस्।
जब रिबहरू सम्पन्न हुन्छन्, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र आरक्षित बारबेक्यु सससँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1237 |
| कुल मोटा | 91 g |
| पागलिएको बोसो | 39 जी |
| असंतृप्त फैट | 43 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 303 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,610 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 84 जी |