बियर स्वादले मासुको मासुको दाल वा बर्तनको रूखमा स्वाद दिन्छ, र यो एक उत्कृष्ट संस्करण हो।
यो स्टव एक हो तपाई पहिले रात तयार गर्न सक्नुहुन्छ। सँधै कुकुरमा सबै चीज राख्नुहोस् र रातभर फ्रिज गर्नुहोस्। अर्को दिन, यसलाई एक घण्टाको लागि उच्चमा सुरू गर्नुहोस् त्यसपछि कम हुन्छ र अर्को 7 देखि 9 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड दुबला बीफ स्टू मासु, 1 इन्च क्यूबमा काट्नुहोस्
- 1 ठूलो प्याज, कटाई
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 3 गाजर, 1 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 2 रिबेल पेलरी, 1/2-इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 2 मध्यम आलु, 1 इन्च क्यूबमा काट्नुहोस्
- 1 कप बियर
- 1 कप
- बीउ श्वेत , वा सबै बियर प्रयोग गर्नुहोस्
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच अयगानो
- 2 tablespoons
- गोलभेडा अचार
- 3 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1/3 कप सबै उद्देश्यको आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरको पाखुरा घुसाउनुहोस्, स्ट्वा बीफ, प्याज, लसुन, गाजर, अजगर, आलु, बियर, बीफ श्वेत, नमक, काली मिर्च, अयगान्डो, र टमाटर पेस्ट संयोजन गर्नुहोस्।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि कम र कवर गर्नुहोस्।
- आटाले पखालेर मक्खन मिलाउनुहोस्; स्टवमा थप्नुहोस्। चिसो र मौसम समायोजन गर्नुहोस्।
- ढिलो नभएर लामो समय सम्म 15 देखि 20 मिनेट सम्म सुचारु कुकर लाई तातो बनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 695 |
| कुल मोटा | 29 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 185 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,446 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 62 g |