यो बीफ स्ट्रोगनऑफ प्रसिद्ध पकवान मा एक सजिलो विविधता हो। Condensed सूप खट्टा क्रीम र एक सानो केचअप संग यस बीफ स्ट्रोगनओफको लागि सजिलो, स्वादयुक्त सॉस बनाउन को लागी मिलाइएको छ।
गरम पकाएका नूडल्स मा अधिक स्वादिष्ट सॉस संग स्टेक को दुबारा स्ट्रिप्स को सेवा गरिन्छ। एक संतोषजनक, स्वादिष्ट परिवारको भोजनको लागि सलाद र क्रस रोटी जोड्नुहोस्।
बीफ स्ट्रोगनऑफ एक रूसी डिश हो जो मूलतः केहि खट्टा क्रीम संग कुनै मशरूम या प्याज संग बनाइयो थियो। धेरै लोकप्रिय व्यञ्जनको रूपमा, विभिन्न कुकुर र संस्कृतिकाले आफ्नै विविधताहरू थप्दछन्। सबै भन्दा साधारण अमेरिकी संस्करण निविदा बीउ, खट्टा क्रीम, प्याज र मशरूम को स्ट्रिप्स संग बनाइन्छ, नूडल्स वा चावल भन्दा बढी काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस अण्डा नूडल्स
- 1 पाउंड लीन पतली स्टिक, पतली स्ट्रिप्स मा कट
- 1 चम्मच
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 1 गर्न सक्छ (10 3/4 औंस) मशरूम सूप क्रीम
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 2 चम्मच कचरा
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 1 कर सकते हो (4 औंस) मशरूम, अज्ञात
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमकीन पानीको ठूलो बर्तन एक फोडामा ल्याउनुहोस्। अण्डा नूडलहरू थप्नुहोस् र प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउनुहोस्। राम्रो तरिकाले नाली।
- बीचमा, एक कुखुरामा तेल उचाल्नुहोस् वा मध्यम गर्मीमा प्यानलाई सुरक्षित गर्नुहोस् । स्टेक जोड्नुहोस् र मासु खानुहोस्, जबसम्म मासु खानु पर्दछ। प्याज जोड्नुहोस् र प्याज निविदा नभएसम्म पकाउनुहोस्। लहसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामोको लागि स्ट्राइकिंग गर्नुहोस्।
- कम्बाइन सूप, खट्टा क्रीम, केचअप, वर्कस्टर्सशायर चटनी, र मशरूम तरल संग; मिश्रण गर्न हल मासु र गर्मी मार्फत उड्नुहोस्। फोडा नगर्नुहोस्।
- मक्खनको साथमा तातो पकाएको नूडल्स टान्नुहोस्।
- प्लेटहरूमा नूडलहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्; केहि स्टेक र चटनी संग। अथवा, एक ठूलो कटोरा मा नूडल्स पारिवारिक शैली को स्टेक र एक सेवन कटोरा या च्याफिंग डिश मा सस संग सेवा।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 926 |
| कुल मोटा | 58 g |
| पागलिएको बोसो | 31 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 44 जी |