यो सजिलो परामर्श द्रुत रोटी नुस्खा मक्खनको साथ बनाइन्छ, अन्य द्रुत ब्रेडहरू जस्ता तेल होइनन्। यस नम केकमा कुनै दालचीनी-म मसालेहरू छैनन्, जसले साँचो फल स्वाद आउँदछ।
जबसम्म धेरै राम्रा हुन्छन्, लगभग जिद्दी हुन्छन्, मनपर्ने प्रयोग गर्नुहोस् उत्तम परिणामहरूको लागि। अन्यथा, उनीहरूका गुण गुणहरू तपाईंले पक्कै गर्नुहुनेछ।
पर्सिमोन अप्रिलदेखि जुन र सेप्टेम्बर डिसेम्बरदेखि धेरै बजारहरूमा उपलब्ध छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 1 कप शर्करा
- 1 चम्मच वेनिला
- 3 ठूला अण्डाहरू (कोठाको तापमान)
- 3 पक्की रत्न (खुबै र शुद्ध)
- 1 चम्मच पानी
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 कप
- अखरोट (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पकाउने स्प्रेको साथ ताप ओवन 350 एफ। हल्का कोट एक 9x5x3-इन्च लोफ प्यान।
- एक ठूलो कटोरा मा, क्रीम एक साथ मक्खन सम्म मक्खन र चीनी। भेनिमा मिक्स।
- एक समयमा एक अण्डा थप्नुहोस्, प्रत्येक पछि राम्ररी धकेल्नुहोस्। दृढता र पानी जोड्नुहोस्, राम्रो तरिकाले संयुक्त नभएसम्म।
- एक अलग मध्यम कटोरा मा, एक साथ आटा, नमक, र बेकिंग सोडा। नट संग बटर मा आटा मिश्रण जोड्नुहोस्। सुचारु नभई मिक्स गर्नुहोस्।
- बैटरले तयार खाएको पखालमा खानुहोस्। 50 देखि 60 मिनेट बान्नुहोस् वा टुथपिक परीक्षणहरू सफा गर्नुहोस्।
- ओवनबाट हटाउनुहोस् र ठुलो रैकमा 10 मिनेटको लागि स्थान दिनुहोस्। त्यसपछि रोटीको किनारा वरिपरि चाकू चलाउनुहोस्। प्यान्ट पङ्क्तिमा घुमाउनुहोस्। द्रुत रोटी यसको छेउमा राख्नुहोस् र काटन गर्नु अघि पूर्णतया ठुलो पार्ने अनुमति दिन्छ।
पर्खालहरू कहाँबाट आउछन्?
Persimmons आफ्नो जरा पुरातन चीन मा छ, तर तिनीहरूले अन्ततः पूर्वी यूरोप सहित रूस, बुल्गारिया, र अन्य देशहरू सहित संसारभरि आफ्नो बाटो बनायो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 304 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 115 मिलीग्राम |
| सोडियम | 304 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |