यो स्वादयुक्त नारंगी फ्रयाङ प्रयोग गर्नुहोस् कपकोक फ्रिज गर्न, एक बन्डट केक, वा लेयर केक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच मक्खन (नरम)
- 1/2 चम्मच वेनिला
- 3 कप चीनी (पाउडर)
- 3 देखि 4 चम्मच नारंगीको रस
- 1 नारंगी जेस्ट (पतला ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का र राम्रोसँग मिल्दो सम्म वेनिलासँग मक्खनलाई मार्नुहोस्; पिउँदो चीनीमा बिस्तारै हरायो।
- नारंगीको रस को र केहि नारंगी जेस्ट जोड्नुहोस्।
- बिस्तार फैलने योग्य बनाउनको लागी बिरालो र थप सुन्तला रस थप्नुहोस्।
अन्य Frostings प्रयास गर्न
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 461 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 101 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |