एक बर्तन रोस्टमा काजुन सिजनिंगहरू थप्दा एक क्लासिक नुस्खा परिवर्तन गर्न रमाइलो विचार हो। यदि तपाईं आफ्नो क्षेत्रमा कजुन सीजन भेट्टाउन सक्नुहुन्न, क्रियोल मासु सिजन गर्न र यो नुस्खाको लागि र धेरै धेरैको लागि राख्नुहोस्। यो कुनै पनि चिसो शीतकालीन दिनको लागि यो 5 सजिलो विधि हो।
उत्कृष्ट बर्तनको रूटको लागि, एक ढिलो कुकर साँच्चै राम्रो छ। नम गर्मी र लामो पकाउने समयले मासुको एक कडा कटौतीलाई सुपर टेंडरमा बदल्दछ, स्वादको प्याको टुक्रा जो स्वाद संग प्याकिएको छ।
यो नुस्खा एक राम्रो हरियो सलाद को साथ जो मशरूम र अंगूर टमाटर संग फेंकयो र एक मलाईदार भाडा ड्रेसिंग संग बकाया छ, या पीर्स र ग्रीन्स सलाद , यस मसालेदार नुस्खा को एक प्यारा विपरीत बनाउन। रातो रक्सीको गिलास प्रदान गर्नुहोस्, केहि तौलिएको लसुन रोटी जोड्नुहोस्, र तपाईंसँग राजाको लागि भोजनको खाँचो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (2 देखि 3 पाउंड) बोनस बेफ क्रोक रोस्ट
- 1 चम्मच कजुन सिजनिंग
- 1 प्याज, कटा भयो
- 1 (14 औंस) लसुनको साथमा टमाटरहरू ड्रेस गर्न सक्दछन्, अचम्म
- 1/2 देखि 1 चम्मच Tabasco सॉस
- 1/8 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
भुटानमा काजुन सिजन र कोट राम्रोसँग रमाईन्छ। 4 देखि 6 मा लेफ्टिन गोल्डलाई ढिलो कुकर र प्याजको साथ माथि राख्नुहोस्।
सानो कटोरामा, टमाटरहरू तिनीहरूको रस, तातो काली मिर्च र काली मिर्चको साथ मिलाउनुहोस्। सब्ज र रूखमा यो मिश्रण राख्नुहोस्।
क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 8 देखि 10 घण्टाको लागि कम सेटिङ्मा राख्नुहोस् वा जब सम्म गोडा धेरै निविदा हुन्छ। ढिलो कुकरबाट बीफ हटाउनुहोस् र सेवा गर्ने प्लेटमा राख्नुहोस्।
स्लट गरिएको चम्मच प्रयोग गरी, मासु र चम्मचमा सुस्त कुकुरबाट प्याज र टमाटरहरू हटाउनुहोस्। क्रोकपोटबाट तरलसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 362 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 135 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,302 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 44 जी |