उही पुरानो नींबूले थक्यो ? सट्टामा लेमेड प्रयास गर्नुहोस्! दक्षिणपूर्व एशियामा, लिनेड (जसलाई "लेम पानी" भनिन्छ) पनि लोकप्रिय पेय हो किनभने ताजा लम्बहरू सजिलै उपलब्ध छन् र मौसम यति तातो छ। लेमेडे धेरै तातो र सुगन्धित छ, र यसको हल्का हरियो रंगले यसलाई सुन्दर सुन्दर पेय बनाउँछ। यो नुस्खाले 5 ठूला लम्बेहरू 7 1/2 कप पानीमा प्रयोग गर्दछ, जुन धेरैजसो एक स्वादपूर्ण स्वरमा बनाइएको हुन्छ। थप पानी थप्नको लागि निःशुल्क महसुस गर्नुहुन्छ भने तपाईले यसलाई अझ बलियो बनाउनुहुन्छ (वयस्कों बच्चाहरु भन्दा भन्दा बढी मन पर्छ "लिमी")।
सुझाव: यदि कसैलाई बोतलबुरको कालीको काली दावी गर्छ भने ताजा रूपमा मात्र राम्रो हुन्छ, वा यसले राम्रो प्रतिस्थापन गर्छ - सुन्नुहोस्! बोतलको छेउको काली कचौरा हुन्छ र एक पछि टाँस्ने हुन्छ। साथै, यसमा प्राकृतिक एंजाइमहरू वा ताजा लमहरूको स्वाद छैन, सुन्दर चिन्तन वा स्वास्थ्य फाइदाको उल्लेख गर्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ताली बजाए नींबू रस (लगभग 5 मध्यम ठूलो लम्बे सम्म)
- 7 देखि 8 कप पानी
- 1 कप सेतो शर्करा (स्वाद गर्न)
- वैकल्पिक गार्निश: ताजा फल (जस्तै चूने वेजहरू वा हरिडेव स्लाइसहरू)
यसलाई कसरी बनाउने?
- लम्बेहरूलाई 1 कप लिनेको रस बनाउनको लागी, वा हातले (लेजरहरूलाई पछाडि पट्टिन्छ र निस्कन्छ) वा सिटर रसहरू / प्रेस प्रयोग गरेर। तपाईंले फेला पार्ने कुनै पनि साना सेतो निकाल्नुहोस्।
- ठूलो फोहरमा चिनियाँ जोस डाल्नुहोस्, र 7 कप पानी जोड्नुहोस्।
- चीनी जोड्नुहोस् र भंग नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्।
- चिनियाँ पानीको चिसो टेस्ट गर्नुहोस्, थप चिनी थपिदिनु होस् यदि तपाईं यसलाई मीठो मनपर्छ भने वा बढी पानी भने स्वाद पनि तीव्र वा तेज हुन्छ। स्याम्प फ्रिजमा 2 घण्टा, वा चिसो सम्ममा सेट गर्नुहोस्।
- को रूपमा सेवा गर्नुहोस्, वा चूने भेजहरू वा अन्य ताजा फलहरू (भित्ताई खरगोशको सूक्ष्म मिठाससँग गार्निश एक राम्रो विपरीत हो)। यदि चाहियो भने केहि बर्फ क्यूबहरू थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |