यो मकै पुडा एक स्वादिष्ट मकई कोसेरोल हो जुन अण्डा र दूध मिश्रण संग अमीर बनाइएको छ। मकई पडिंग पकाउने प्रक्रियाको समयमा धेरै पटक हिउँदिएको छ। चिनी मधुमेहमा थपिन्छ, तर यसलाई छोड्न वा छोड्नको लागी निःशुल्क महसुस गर्नुहोस् वा एक वैकल्पिक मीठानेदार वा चिनियाँ विकल्प प्रयोग गर्नुहोस्। यो केंटकी क्लासिक एक डर्बी डे डिनरको लागि राम्रो छनौट हो।
Beaumont Inn सेफ निक Sundberg देखि :
"यो साइड डिश धेरै लोकप्रिय छ जुन हामी यसलाई हरेक दिन दोपहरको भोजन र रातोमा चढाउँदछौं। 3-चरण पकाउने प्रक्रिया र सेतो मकईको प्रयोगले यसलाई यो केन्टकी क्लासिकको फरक र अद्वितीय संस्करण बनाउँछ।"
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप आटा
- 1 चम्मच नमक
- 4 चम्मच चीनी
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 2 कप ताजा वा जमे भएका थोरै सम्पूर्ण कर्नेल मक (पकाएको)
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 4 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का मक्खन वाला क्यासेरोल डिशमा, गहिरो आटा, नमक र शकर; मक र मक्खन मक्खन मा मिश्रण। ह्याण्डलाई हराउनुहोस् र दूध थप गर्नुहोस्। मकई मिश्रण मा हलचल। Preheat ओवन 450 डिग्री एफ।
- 10 मिनेटको लागि ओवनमा राख्नुहोस्। हटाउनुहोस् र लामो प्रॉन्च फोर्कको साथ हलचल गर्नुहोस्, माथिल्लोलाई सम्भव पार्नु पर्ने।
- 10 थप मिनेटको लागि ओवनमा फर्कनुहोस्। स्ट्राइकिंग प्रक्रिया दोहोर्याउनुहोस्।
- 10 थप मिनेटको लागि ओवनमा फर्कनुहोस्। स्ट्राइकिंग प्रक्रिया दोहोर्याउनुहोस्।
- 10 देखि 15 मिनेट सम्म ओवनमा फर्कनुहोस्, वा माथिको हल्का खैरो छ र हलवा फर्म हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 182 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 109 मिलीग्राम |
| सोडियम | 232 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |