नयाँ Butternut स्क्वाश व्यञ्जनहरु खोज्दै हुनुहुन्छ? यो तातो र सान्त्वनात्मक पतन नास्ता मेपल सिरप वा एक तिरिलो डिप संग राम्रो स्वाद गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप चटाई, विभाजित
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 3/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- dash ground allspice
- 1 चम्मच शुगर
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 कप दूध
- 1 सानो butternut स्क्वाश
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1 कप आटा, कोनेस्टर्क, बेकिंग पाउडर, नमक, दालचीनी, सबैस्पिस, र चिनो जोड्नुहोस्। चिकनी र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म सुकेको अवयवमा अण्डा र दूध र बिरालो सँगसँगै कम्तिमा 1/2 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- शेष 1/2 कपको आटा फूड भण्डारण बैगमा राख्नुहोस्।
- गहिरो फ्रिकर वा गहिरो फ्राइङ प्यानमा तौल तेल 365 एफ।
- Y peeler या vegetable peeler संग खुट्टा butternut स्क्वैश, आधा मा कट, र एक चम्मच संग बीउ हटाउन, गुफा बाहिर नरम झिल्ली scraping।
- 2-इन्च स्टिकहरू (लगभग) द्वारा 1/2-इन्चमा स्क्वैश काट्नुहोस्।
- 1/2 वटा चाराको साथमा स्क्वैश स्टिकहरू टाँस्नुहोस् खाना भण्डारण बैगमा।
- ब्याट्रीमा डुबेर र थप डिपिङ गर्न दिनुहोस्।
- सानो ब्याचमा फ्रिज लगभग 3 देखि 4 मिनेटसम्म, वा सुनको खैरो र निदाई सम्म। पेपर टोलहरूमा नाली। मेपल सिरप वा तपाईंको मनपर्ने डुबकी वा फलसाल साल्सासँग सेवा गर्नुहोस्।
थप बर्नटट स्वासस व्यञ्जनहरू
नरिवल किट Butternut स्क्वैश सूप
Butternut स्क्वैश बेक दालचीन ब्राउन शुगर क्रम्ब Topping संग
Butternut Squash Cornbread
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 9 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 244 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |