कचरा गोभी सा सलाद गोभीको सेवा गर्ने र भोजनमा अर्को ताजा सब्जिङ डिश थप्न उत्तम तरिका हो। र एक पात सलाद को रूपमा, यो मासु र डेयरी खाना दुवैसँग सेवा गर्न सकिन्छ। यो देखिन्छ र धेरै काम जस्तै स्वाद, यो वास्तवमा एकत्रित गर्न सजिलो छ। यो धेरै सलाद बनाउँछ र त्यहाँ केवल एक गोभी एक खाई सक्छ त्यहाँ, त्यसैले म यो अनुरोध गर्दा अतिथिहरूलाई आमन्त्रित गर्न वा पोल्टल्टमा भाग लिन सुझाव दिन्छु।
मिरी रोकिकोभट्ज द्वारा अपडेट गरिएको
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम हेड गोभी, कटाईयो
- 3 हरा प्याज, ट्रिममिड र कटाई
- 1/2 कप सेतो सिरका
- 1/2 कप जैतून का तेल
- 1/2 कप सेतो शर्करा
- 1 ट्याबल्सपोन सोया सस (कम सोडियम ठीक छ)
- 2 (3-औंस) रामेन नूडल्सको संकुल (वैकल्पिक)
- 1/4 कप फलाम काटिएको छ
- 1/4 प्याला तिलको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो कटोरामा गोभी र हरियो प्याज सँगसँगै टस गर्नुहोस्।
2. सानो कटोरामा सिरका, जैतून का तेल, चिनी र सोया सॉस मिलाउनुहोस्। गोभी को मिश्रण मा ड्रेसिंग डालो र संयोजन गर्न को लागि टच। सेवाको लागि तैयार नभएसम्म कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
3. रामेन नूडल्स क्रश गर्नुहोस् (यदि प्रयोग गरिएमा) प्याकेज बन्द हुँदा। मध्यम गर्मीमा एक ठूलो सूखी स्किलेट सेट गर्नुहोस् वा चीफहरू प्यान गर्नुहोस् । कुचल रौजनी नूडल्स, बादाम र तिलको बीउ, र सातो र सुनको भूरी सम्म सताओ।
गर्मीबाट हटाउनुहोस्, कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्, र मिश्रणलाई ठुलो पार्नुहोस्।
4. बसोबास गर्नुअघि गोभीमा केही रामेन अखरोट मिश्रण थप गर्नुहोस्। राम्रोसँग टाँस्नुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्। कुनै अतिरिक्त रोमन एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 356 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 519 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 6 g |