यो एक रात का खाना या परिवार को भोजन बनाउन को लागि एक स्वादिष्ट मकई कोसेरोल हो। यो एक सजिलो तयार-तयार नुस्खा हो जुन ओवनमा पकाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 चम्मच मक्खन, विभाजित
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप कपडा कटा प्याज
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1 1/2 कप दूध
- 1 कप कटाड पनीर, लगभग 4 औंस
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1 गर्न सक्छ (लगभग 15 औंस)
- क्रीम शैली मक
- 1 गर्न सक्छ (11 देखि 15 औंस)
- मिर्चको साथ मेक्सिकन-शैली मक्का , घटेको छ
- 1 चम्मच डिजेन वा तपाईंको मनपर्ने तयार पारियो
- 1 1/2 कप रोटी क्रम्ब्स (नरम, पतले जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 2 देखि 2 1/2-क्वार्ट पकाउने डिश गर्नुहोस्। गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- मध्यम-कम तापक्रममा ठूलो ससनीनमा 4 चम्मचको मक्खन पिउँनुहोस्। प्याज थप्नुहोस् र प्याज बनाउनुहोस्, प्याज मात्र निविदा नभए सम्म, लगभग 2 देखि 3 मिनेट।
- अँध्यारोमा अँध्यारो टाँस्नुहोस्। नमक, काली मिर्च र दूधमा हिउँद र मोटो नहुन नसक्ने खाना पकाउने, रोइरहेछ। पनीरमा टाँस्न सक्दिन।
- मिक्सिंग कटोरामा अण्डालाई हराउँछ। क्रीम शैली र मैक्सिकन शैलीको मकई, सरस र 1 कपको ब्रेडक्रम्बमा हलचल। मकई मिश्रण संग पनीर मिश्रण को मिश्रण। पकाउने पकवानमा चम्मच।
- बाँकी 1 चम्मच मक्खन पिघ्नु र बाँच्ने 1/2 कपको रोटी क्रमा । मकई कोसेरोल मा मक्खन बिरुवा र 1 घण्टा देखि 1 घण्टा र 10 मिनेटको लागि बेक्रेको टुक्रा टुक्रा बनाउनुहोस्, अथवा बीचमा दृढ सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 433 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 167 मिलीग्राम |
| सोडियम | 748 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 17 जी |