अत्यधिक पोषक कच्चा खाना सलाद को लागि यस नुस्खा को आवश्यकता हो कि तपाईं पहिले quinoa sprout। तपाईंको जलवायुमा आधारित यो 1 देखि 2 दिनमा कहीं पनि लिनेछ। तर प्रक्रिया आफैमा सुपर डुप्पर सरल छ र यसको लायक अनोखा र संतोषजनक क्रान्ति भलाइको लागि सलाद प्रदान गर्दछ। स्प्राउन्टिंग अन्नले उनीहरूको पोषक तत्व प्रोफाइललाई गुणा गर्दछ र तपाईंलाई लाभकारी प्रभावहरूको एक होस्ट प्रदान गर्दछ। यस सलाद को मुख्य पाठ्यक्रम वा एक दिलदार पक्ष पकवान को रूप मा सेवा गर्नुहोस। मैले यो सलाद सेवा गर्ने सबै भन्दा राम्ररी तरिकाहरु लाई पत्ता लगाउने को एक बिस्तर मा छ (र अर्गुगल पनि!)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- सब्जी समुद्री जहाजको लागि:
- 1/2 कप पानी
- 1 चम्मच
- nama shoyu
- 1 चम्मच
- agave nectar
- 1/2 चम्मच balsamic सिरका
- 1/2 चम्मच पत्थर-ग्राउण्ड सरसफाइ
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- सलादका लागि:
- 3 कपले diced सब्जियों (जस्तै portobello मशरूम, रातो घंटी काली मिर्च, गाजर, रातो प्याज, जच, आदि)
- 1 कपले Quinoa छिरायो
- 1 चम्मच तातो ताजा जड़ी बूटियों (जस्तै अजमोद, अयगान्डो, थिम, ऋषि, गुलाबी, आदि)
- 2 चम्मच कटाई कालाकाटा जैतून (वैकल्पिक तर यति स्वादिष्ट)
- 1/4 चम्मच समुद्र नमक (वा स्वाद)
- 1/4 चम्मच काली मिर्च (वा स्वाद)
- Pinch Cayenne
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै प्रकारका सब्जी समुद्री खाद्य पदार्थ मिलाउनुहोस् जसको साथ वा दालका साथ राख्नुहोस् र diced सब्जहरु संग एक कटोरी वा क्यासरोल डिशमा राख्नुहोस्। फ्रिजमा कम से कम 30 मिनेट वा 2 देखि 3 घण्टासम्म वेगाईहरू लाई खाली गर्न अनुमति दिनुहोस्।
2. स्प्रेआउट क्वीनो र सबै बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग हलचल गर्नुहोस्। 1 वा 2 दिनमा फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनरमा तुरुन्त सेवा गर्नुहोस् वा भण्डार गर्नुहोस्।
चराहरू लामो लामो हुदैन त्यसैले चाँडो यसलाई खाऊ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2 9 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 871 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 13 g |