जब हरियो सेम दाखिला टाढा टाढा टाढा छ, यो कच्चा सेवन हरियो सेम सलाद नुस्खाको साथ आउन समय हो! त्यसो भए त्यो छ। मलाई साहसी छ, तर यदि तपाईंसँग यो जग्गा छैन भने तपाईलाई छोड्न चाहानुहुन्छ, यो कच्ची पाकमा क्रन्सी बीजहरू नरम हुनेछ। तपाईं लेक को लागि हरियो प्याज को सेतो भाग को विकल्प ले सकते हो, या तपाईंलाई लाल प्याज को उपयोग गर्न को लागी तपाईं यसलाई कम गर्न चाहते हो। (म स्वीकार गर्दछु कि मैले सबै कच्ची जैतून को तेल को बजाय आधी तमीला तिल को तेल को उपयोग गरे किनकी यो भारतीय मसाले संग राम्रो तरिकाले चला्यो!)
यदि तपाईं कच्चा सेवन आहार खाँदै हुनुहुन्छ भने, यी अद्भुत र सुन्दर कच्चा खाना सलाद व्यञ्जनहरु सम्झनुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप हरियो बीन्स (1/4-इन्च टुक्रामा काटिएको)
- 1 कप गाजर (कटाई, खुर्सानी)
- 2 चम्मच लेक्स (diced)
- 2 चम्मच जैतून का तेल (ठंड-दबाईएको)
- 1 1/2 चम्मच ताजा अदरक (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच
- नामा shoyu
- 1/2 चम्मच समुद्र नमक
- 1/2 चम्मच धनी (जमीन)
- 1/2 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच गेराम मसला
- 1/2 चम्मच करी पाउडर
- 1 चम्मच
- agave nectar
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा हरियो सेम, गाजर र लेक राख्नुहोस्।
- एक अलग कटोरा मा, शेष अवयवहरुलाई एक साथ जब सम्म संयुक्त साथ। सब्जियों मा हावा र कोट को राम्रो तरिकाले हलचल।
- स्वाद समायोजन गर्नु अघि कम्तीमा 10 देखि 20 मिनेट सम्म प्रतीक्षा गर्नुहोस् मसाले र अदरकको स्वाद समयका साथ बढि हुनेछ। यदि तुरुन्तै सेवा नगर्ने, एक वाटाइट कन्टेनरमा फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 124 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 5 g |