एम एन्ड एम कुकीजहरू मेरो विशेष मनपर्ने प्रकार ड्रॉप कुकी हुन्। मलाई मनपर्छ कि क्रसिसी कैंडी शेलले यी नरम र chewy कुकीजमा थप बनावट थप्दछ। भाग छोटो र भाग मक्खन प्रयोग गरि कुकीहरू कायम छ जुन नरम रहन्छ। र चिन्ता नगर्नुहोस् - तपाईलाई छोटो स्वाद छैन! यो कुकीजहरूमा मात्र नमी थप्छ।
सबै कुकीजको रूपमा, सफलताको रहस्य सफलतापूर्वक मापन गर्दैछ। राम्रो रस खाएर सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कदम हो। धेरै धेरै फुलको साथमा कडा मेहनत र सुत्न सकिन्छ। सबै चीजहरू मासु पनि महत्त्वपूर्ण छ।
यी कुकीजहरूलाई प्लास्टिकको थैलीमा कोठाको तापमानमा भण्डारण गर्नुहोस्। यदि तपाइँ तिनीहरूलाई एक कुकी जारमा राख्न चाहानुहुन्छ, बैगगलाई जारमा राख्नुहोस् ताकि तिनीहरू सुत्नु हुँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप मक्खन, मुलायम
- 1/3 कप ठोस सब्जी छोटो
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 2 अण्डा
- 1 tablespoon vanilla
- 2 चम्मच हल्का मकई सिरप
- 2 कप र प्लस 2 चम्मचपत्ती आटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/8 चम्मच नुन
- 2-1 / 2 कप सादा M & M चकलेट कैंडी
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्वोत्तर ओवन 325 डिग्री एफ।
ठूलो कटोरामा, मक्खनलाई छोटो पार्नुहोस् र भित्ता सम्म नपट्नुहोस्। संयुक्त रूपमा ब्राउन शर्करा र दाईदार चाइल्ड थप्नुहोस् र हराउनुहोस्। त्यसपछि अण्ड, वेनिला र मकईको सिरपमा पिट्नुभयो।
आटा, बेकिंग सोडा, र नमक जोड्नुहोस् र आटा फाराम सम्म एक चम्मच संग मिश्रण गर्नुहोस्; हराउनु हुँदैन हातले एम एन्ड एमएस कैंडीजको 1 कपमा हलचल।
कुकुर आटा ढोकाबाट एक अनियमित कुकी पत्रकमा ड्रप गर्नुहोस्।
प्रत्येक एम आटा बल बाकी M & M कैंडी को केहि संग छ ताकि उनि कुकीज गरिन्छ जब उनि दिखाओ।
कुकीजहरू 12 देखि 16 मिनेटको लागि बज्ज गर्नुहोस् वा कुकिजहरू सेट र धेरै हल्का सुनहरा भूरी। कुकीज पानाहरूमा 2 मिनेटको लागि कूल गर्नुहोस्, त्यसपछि ध्यानपूर्वक एक विस्तृत र पतली स्पट्युलसँग तार रैक लाई पूर्ण रूपमा ठुलो पार्नुहोस्। कुकुरहरूलाई एटाइट कंटेनरमा कोठाको तापमानमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 49 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |