शाकाहारी कद्दू सूपले छुट्टै वा कुनै समयमा छुट्याउने र भरपर्दो र भरपूर र भरपर्दो हुन्छ, र यो डिब्बाबंद कद्दू शुद्ध, सोया दूध, प्याज, र टचबाट बनाइएको यो द्रुत र सजिलो शाकाहारी र vegan कद्दू सूप नुस्खा भन्दा धेरै सरल छैन। nutmeg।
यदि तपाईं एक प्याज काट्न सक्नुहुन्छ भने, तपाईं यो साधारण घरको कद्दू सूप बनाउन सक्नुहुन्छ र यसलाई केवल पन्ध्र मिनेटमा खाने को लागी तयार छ - यो त्यो सजिलो हो। यो नुस्खा शाकाहारी, भेग र ग्लुटेन-मुक्त हो (तर तपाईले निश्चित गर्नु आवश्यक छ कि तपाईका सब्जी श्वेत प्रयोग गर्नुहोला भने घर-भरि वा ग्लुटेन-फ्रि भण्डार भएको छ भने केहि ब्रान्डहरू छन् र केहि ब्रान्डहरू होइनन्। लेबल आवश्यक छ भने)।
यदि तपाईंलाई कद्दीन सूप जस्तो लाग्छ भने, तपाईं यो छिटो र सजिलो उष्णकटिबंधीय प्रेरित शाकाहारी कद्दिन र नरिवल सूप नुस्खाको प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ, वा मीठे आलुसँग यो पोषक कद्दू सूप ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मार्जिनिन
- 1 प्याज, diced
- 1 16-औंस कद्दू शुद्ध गर्न सक्छ
- 1 1/3 कप
- वनस्पति भाइरस
- 3 कप सोया दूध (वा अर्को
- vegan दूध को विकल्प)
- 1/2 चम्मच अखरोट
- 1/2 चम्मच शुगर
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनीमा प्याजले 3-5 मिनेटको लागि प्याजको पकाउनुहोस्, जबसम्म प्याज स्पष्ट हुन्छ।
- शेष सामग्रीहरू थप गर्नुहोस्, गठबन्धन जोड्न।
- 10-15 मिनेट लामो समयसम्म मध्यम तापक्रममा पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 408 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |