टमाटर तुलसी सूप एक गैजापो सूप जस्तै छ, तर सानो स्वादको साथमा, टमामको प्राकृतिक मिठोपनले वास्तव मा चमक दिन्छ। सबैभन्दा नयाँ र उच्च गुणस्तर टमाटर प्रयोग गर्नुहोस् जुन तपाईंले यो नुस्खा पाउन सक्नुहुन्छ, अन्यथा तपाईं धेरै निराश हुनुहुनेछ।
यो ठुलो टमाटर सूप नुस्खा कम क्यालोरी, कम-फ्याट (वास्तवमा वसा-मुक्त, वास्तवमा), शाकाहारी र शाकाहारी , तर यो धेरै भिटामिन सी र भिटामिन ए संग एक पोषक तत्व पंच प्याक गर्दछ। यो ग्लुटेन-फ्रि पनि चाहिन्छ? घरको बनाइएका सब्जिको काँध प्रयोग गर्नुहोस् वा निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको ग्लुटेन-फ्रि हो (लेबल पढ्नुहोस् - केहि हो, केहि होइन!)।
यदि तपाईलाई अझ धेरै स्वाद चाहिन्छ भने यो यूनानी दहीको सानो सानो भाग वा एक गैर-डेयरी खट्टा क्रीम विकल्पको रूपमा यो vegan र कोलेस्ट्रॉल-फ्रि राख्नको लागि थप्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्:
- अधिक ठुलो शाकाहारी सूप व्यञ्जनहरु
- ग्लुटेन-मुक्त उपन्यास सूप व्यञ्जनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड टमाटर
- 1 गुच्छा ताजा तुलसी, कटा
- 2 कप
- वनस्पति भाइरस
- 2 लौंग लसुन
- 2 चम्मच balsamic सिरका
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई खाद्य प्रोसेसरमा वा ब्लेंडरमा राख्नुहोस् र लगभग सुचारु सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्, वा जबसम्म वांछित स्थिरता सम्म पुग्यो।
- ठूलो साउसेपमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि कम गर्मीमा उकालो पार्नुहोस्।
यो द्रुत र सजिलो टमाटर सूप स्वादिष्ट गर्मी वा चिसो छ। टमाटर र तुलसीको सूपको चार सर्भर बनाउँछ।
पोषण जानकारी (क्यालोरी गणना बाट):
क्यालोरी: 64; फैट बाट क्यालोरी: 10
% दैनिक मुल्य:
कुल मोटाई: 1 ग्राम, 2%
कोलेस्ट्रॉल: 0 मिलीग्राम, 0%
सोडियम: 394mg, 16%
कुल कार्बोहाइड्रेट: 10.0 जी, 3%
आहार फाइबर: 2.8 ग्राम, 11%
शर्करा: 6.4 ग्राम
प्रोटीन: 4.6 ग्राम
भिटामिन ए 39%, भिटामिन सी 49%, कैल्शियम 3%, फलाम 5%
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 110 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 453 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |