ब्रेक चिकन, टर्की र अन्य पोल्ट्री खाना पकाउनुअघि मासुमा स्वाद र नमी जोड्ने उत्तम तरिका हो। यो सजिलो ब्रेक नुस्खा एक पुरा टर्की स्तन, एक पुरा चिकन, वा पुरा टर्की ब्रान्डको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
यसको सरलतम रूपमा, दुलही पानीमा नमकको समाधान हो। सामान्यतया, चिकन, टर्की र अन्य पोल्ट्री ब्रुइङको लागि, हामी चिनी र केहि सरल मसाले जोड्दछौं।
जब तपाईं आफ्नो कुखुरालाई दुल्हन समाधानमा थप्नुहुन्छ, तरल बसाई हुनुपर्छ। कक्षको तापमान दुलही खाद्य सुरक्षा खतरा हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गैलन पानी
- 1 कप कोसर नमक
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच कालो मिर्चेरक (सम्पूर्ण)
- 1 चम्मच
- allspice (पुरा)
- 8 कप बर्फ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो stockpot मा पानी, नमक, शर्करा, peppercorns, र allspice संयोजन गर्नुहोस्। नमक र चिनो भङ्ग गर्न हल।
- एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि गर्मीबाट हटाउनुहोस्। दुलहीलाई पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस्।
- बर्फ थप्नुहोस् र त्यसपछि टर्कीको छाती विच्छेद गर्नुहोस् वा तपाईले जुनसुकै वस्तुलाई ब्राइनिंग गर्दै हुनुहुन्छ। आवश्यक भएमा यो वजन कम गर्नुहोस्।
- प्रशोधनकर्तालाई आठ घण्टा वा रातभरको लागि स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- जब तपाईं रूट गर्न तयार हुनुहुन्छ, टर्की स्तन हटाउनुहोस् र यसलाई राम्ररी कुल्लाउनुहोस्। तपाईं यस बिन्दुमा बिरुवा समाधान गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 451 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 113,215 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 117 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |