एक प्याज र स्वादपूर्ण आधार प्राप्त गर्न प्याकेज प्याज सूप मिश्रण प्रयोग गरी मशरूमसँग छिटो र सजिलो शाकाहारी स्ट्रोगनओफ गर्नुहोस्। तपाईं वास्तवमा यो सरल स्ट्रोगनओफिक नुस्खा बनाउन को लागी धेरै आवश्यक छैन, केवल एक प्याज प्याज सूप मिश्रण, मशरूम र एक सानो लाल शराब यो सबै सँगै ल्याउन।
शाकाहारी स्ट्रोगनओफ अण्डा नूडल्स, चावल वा पकाएको आलु भन्दा बढी सेवा गर्न सकिन्छ। स्ट्रोगनओफको लागि एक सेगन प्याज सूप मिश्रण प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस् जुन शाकाहारी र भेग दुवै हो। उत्कृष्ट खाद्य पदार्थको द्रुत र सजिलो शाकाहारी मशरूम स्ट्रोगनओफिक नुस्खा शिष्टाचार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज प्याज मशरूम सूप र डुबिस पकाउने मिश्रण
- 2 पाउन्ड मशरूम
- 2 देखि 3 चम्मच जैतून को तेल (या sautinging को लागि आवश्यक राशि)
- 1/4 कप रातो रक्सी
- 2 लौंग लसुन (कटाई)
- अजमोद गर्न स्वाद (ताजा वा सूखे)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Sautee मशरूम र लसुन तेल मा सजिलै संग,
- त्यसोभए, प्याज मशरूम सूप मिक्स तयार पार्नुहोस् 1/2 1/2 को तरल चाहिन्छ।
- मशरूममाथि सूप मिश्रण र वाइन डाल्नुहोस्। तान्नुहोस्, त्यसपछि अजस्मा स्वादको साथ माथि।
- चावल वा पास्तामा आफ्नो शाकाहारी स्ट्रोगनओफको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 156 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 496 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 8 जी |