Crock बर्तन पकाएको सेम। नौसेना सम्म नौसेना सेम पकाइएको छ र त्यसपछि ढिलो कुकरमा एक केचअप र गुलाब मिश्रण संग समाप्त हुन्छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
Crock Pot Great Great Beans
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड सूखी नौसेना सेम
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/2 कप ब्राउन शुगर, दृढतापूर्वक प्याक गरिएको
- 1/2 कप पानी
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 2 चम्मच गुलाब
- 6 स्लाइस पाक बेकन, टुक्रा
- 1 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- माटो एक ठूलो ससनी मा लगभग 6 कप पानी संग राख्नुहोस्। 1 घण्टाको लागि खडा हुनुहोस्।
- मध्यम तापक्रममा प्यान राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। 1 देखि 1 1/2 घण्टाको लागि कम गर्न गर्मी कम गर्न र उकालो उचाल्नुहोस्, वा जब सम्म सेम निविदा हुन्छ। सेम राख्नु आवश्यक छ भने थप पानी थप गर्नुहोस्।
- एक कटोरा मा, प्याज, केचअप, ब्राउन शुगर, पानी, सरसों, र घास को संयोजन।
- क्यान्सर राम्रोसँग निको पार्नुहोस् र क्रोकोपोटमा केचअप मिश्रणसँग मिश्रण गर्नुहोस्। आवरण र LOW मा 5 देखि 7 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। समय सेवा गर्दै 30 मिनेट पहिले नुन थप्नुहोस्। कहिलेकाहीं हलचल।
थप ढिलो कुकरहरू
दक्षिणी Pinto बीन्स हाम हक्स, क्रोक पॉट संग
क्रोक पट रेड बीन र एन्डोइल सोसेज संग चावल
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 289 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 624 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 13 g |