केवल 3 सामाग्री मात्र साधारण पनीर डुब्न जान्छ, हेलो मिर्च मिर्चको साथ Velveeta पनीर र टमाटर सहित। टेको सीजनको लागि मसाले प्रदान गर्दछ
1 पाउन्ड पनीर र नुहाउने टमाटरको 1/1 कप कपले हरियो चिलानी खुर्सानीको साथ नुहाउन सजिलै संग दोहोरो छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
चिली कन् Queso पनीर डुब
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस Velveeta पनीर, cubed
- 1 चम्मच टेको मसाला, वा स्वाद
- हरियो चिलानी मिर्चको साथ 3/4 कप diced टमाटर, जस्तै रो-टेलि
यसलाई कसरी बनाउने?
घन Velveeta पनीर र ढिलो कुकरमा स्थान। 30 देखि 60 मिनेटको लागि LOW मा आवरण र गर्मीको समयमा, पिसाब गर्दा कहिलेकाँही घिमिरे। टमाटरमा हिउँद र मसाले। कवर र हीटिंग 30 मिनेट जारी राख्नुहोस्।
चिसिला चिप्स वा मकई चिप्सका साथ तातो सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- टमाटरको स्थानमा हरियो चिसो मिर्चको साथमा चन्की मध्यम वा तातो सालसा प्रयोग गर्नुहोस्।
- डुबेमा 1/2 कपको सटाइड काटिएको मशरूम थप्नुहोस्।
- डुबनिक मिश्रणमा 1/2 वटा प्याट सटटेड कटा प्याजको थप्नुहोस्।
- भर्खरै भर्खरको ताजा कटा सिलिलोको 1 चम्मच थप्नुहोस्।
No-Velveeta विकल्प
- माध्यम-कम तापक्रममा मध्यम माध्यमिक स्थान राख्नुहोस्। 2 चम्मच मक्खन जोड्नुहोस्। जब मक्खन पिघेको छ, सबै उद्देश्यको आटाको 2 चम्मचमा हलचल। कुक, स्ट्राइकिंग, 2 मिनेटको लागि। धीरे - धीरे 1 कप दूध, जोडना लगातार। चकलेट मिश्रण को 2 कप को कटाई वाला शेडर या ग्रुरी पनीर को जोड्नुहोस। पिघ्नसम्म हलचल। ढिलो ढिलो कुकरमा राख्नुहोस् र टाको सिजन र डिस्टा टमाटर र चिल्लो मिर्च जोड्नुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। सेवाको लागि न्यानो राख्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
पनीर र सोजेज डुब - जोसेको बेस्ट डिप इभर
मसालेदार पनीर डुब - चिली कन् क्यूसो
लेम र क्लिन्ट्रो संग क्लासिक Guacamole
क्रीम पनीर र मेयोनेज संग क्लम डिप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 601 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |