ग्रीक आलू रङ्गआउट एक मासुहीन मुख्य डिश हो सजिलो र सजिलो छ, र ती चिसो, चिसो दिनको लागि मनपर्ने। चटनी र फटा पनीर को एक पक्ष को लागि crusty रोटी संग सेवा गर्नुहोस। थप मौलिक भोजनको लागि एक मौसमी सलाद थप्नुहोस्। यस पट्याट पेटेंट याहानी (ग्रीक: πατάτες γιαχνί, स्पष्ट pah-TAH-tes yahk-NEE) को लागि सबै कि बनाउन सक्छ, विशेष गरी ठूलो लेन्ट को समयमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 जैतून का तेल
- 2 मध्यम प्याज, diced
- 3-4 लसुनको लसुन, मिनिसिङ
- 2 1/4 - 2 3/4 पाउन्ड आलु (ठूलो आकारमा खुट्टा र काट्ने)
- 1 कपको टुक्रा ताजा टमाटर
- 1/2 वटा टमाटर पेस्टको चम्मच
- ताजा ताजको गुच्छा, पतला कटाई
- नमक 2 चम्मच
- काली मिर्चको 1/2 चम्मच
- 6-8 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- तातो जैतून का तेलमा प्याज र लसुन साउथ गर्नुहोस्।
- प्याज धेरै नरम हुन्छ (तर खैरो छैन), टमाटर, टमाटर पेस्ट र अजवालीमा हलचल र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- आलु, नुन, र काली मिर्च थप्नुहोस्। बिस्तारै पानी जोड्नुहोस्, लगातार उत्तेजित। उच्च तापक्रममा फोडा ल्याउनुहोस्, मध्यम, आवरणमा गर्मी कम गर्नुहोस् र 30 मिनेट वा आलु सम्म पकाउनुहोस्।
- फिटा पनीर , ग्रीक जैतून र क्रुटी रोटीको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 422 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 805 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 6 g |